A New Way Forward CYBEX wprowadza na rynek fotelik samochodowy z poduszką bezpieczeństwa chroniącą całe ciało dziecka

CYBEX, niemiecki producent fotelików samochodowych i wózków po raz kolejny wprowadza produkt, który rewolucjonizuje bezpieczeństwo przewożenia dzieci – model Anoris T i-Size.

Fotelik samochodowy CYBEX Anoris wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa. Dzięki zintegrowanej poduszce bezpieczeństwa, fotelik montowany przodem do kierunku jazdy oferuje około 50%1 wyższą ochronę w porównaniu do standardowych fotelików FWF. Pozycja przodem do kierunku jazdy pozwala dziecku na większą interakcję z rodzicem. Obsługa modelu Anoris T i-Size jest prosta i intuicyjna, a sam fotelik zapewnia doskonały komfort, znacznie więcej miejsca na nogi oraz umożliwia łatwe wsiadanie i wysiadanie. 

W 2012 CYBEX zrewolucjonizował rynek wielokrotnie nagradzanym fotelikiem montowanym tyłem do kierunku jazdy – CYBEX Sirona. Unikalny system obrotowy fotelika pozwalający na łatwe wsiadanie oraz jego znakomite wyniki w zakresie bezpieczeństwa, ustanowiły nowe standardy. Dziewięć lat później, CYBEX po raz kolejny wprowadza pionierską koncepcję przedstawiając model Anoris T i-Size. 

Pytaniem nie było czy w ogóle, lecz kiedy,” mówi Martin Pos, założyciel CYBEX. „Od dekad poduszki bezpieczeństwa były nieodłącznym elementem bezpieczeństwa w samochodach, chroniąc dorosłych przed poważnymi obrażeniami w przypadku kolizji. Od momentu założenia marki CYBEX w 2005 roku, mieliśmy wizję fotelika samochodowego, który zaoferowałby taką technologię dzieciom. Dzięki ciężkiej pracy zespołu badawczo-rozwojowego przez ostatnie 16 lat oraz dzięki nowym technologiom, z wielką dumą przedstawiamy fotelik CYBEX Anoris T i-Size.

Bezpieczeństwo w Przeciągu Milisekund wraz z Innowacyjną Poduszką Bezpieczeństwa 

Nowa generacja bezpieczeństwa dzieci zaczyna się właśnie teraz. W standardowych fotelikach przodem do kierunku jazdy, dziecko zabezpieczane jest przy pomocy pasów, przez co w momencie kolizji czołowej główka dziecka gwałtownie porusza się do przodu. Zintegrowana z osłoną tułowia poduszka bezpieczeństwa w modelu Anoris T i-Size chroni zarówno wrażliwą szyję, jak i głowę. Poduszka zostaje aktywowana w przeciągu milisekund, otwierając się i tworząc dla całego ciała powierzchnię ochronną w kształcie litery C. Nowe rozwiązanie oferuje około 50%   większą ochronę w przypadku kolizji czołowej w porównaniu ze standardowymi fotelikami z pasami bezpieczeństwa montowanymi przodem do kierunku jazdy. Również w porównaniu do tradycyjnych fotelików montowanych tyłem do kierunku jazdy, Anoris T i-Size prezentuje lepsze wyniki w zakresie aktywnego i pasywnego bezpieczeństwa, tym samym potwierdzając swoje bezkompromisowe bezpieczeństwo.

Więcej znaczy Więcej! Przodem do kierunku jazdy, zwiększone pasywne bezpieczeństwo, więcej miejsca na nogi i nieograniczony kontakt z rodzicem.
Wiemy, że odwracanie się w trakcie jazdy jest niebezpieczne. Fotelik przodem do kierunku jazdy – Anoris T i-Size pozwala rodzicom na łatwą interakcję ze swoimi dziećmi oraz kontakt wzrokowy za pomocą lusterka wstecznego. 

Rośnij Komfortowo

Anoris T i-Size to gwarancja wygodnych, długich podróży, dzięki wystarczającej ilości miejsca na nogi dla dzieci do szóstego roku życia (dwa lata więcej niż standardowe foteliki). Podczas dłuższych podróży, większe dzieci mogą poruszać nogami bez żadnych ograniczeń.

Fotelik samochodowy zaprojektowany zgodnie ze standardem UN R129/03 przeznaczony jest dla dzieci od 76 cm wzrostu. Fotelik jest również łatwy do zaadaptowania dla rosnącego dziecka, do szóstego roku życia lub wzrostu 115 cm i maksymalnej wagi 21 kilogramów. Trzystopniowa regulacja zapewnia dziecku komfortowy sen podczas podróży. 

Fotelik samochodowy Anoris T i-Size dostępny będzie w sklepach pod koniec listopada 2021. Cena: 2 779 zł

Więcej informacji na stronie: www.cybex-online.com/pl-pl.