Płyta indukcyjna Amica w świetnej promocji. A raczej kilku promocjach

Urządzając nową kuchnię, nie można zapomnieć o płycie indukcyjnej. Problem w tym, że czasem ciężko jest wybrać tę, która byłaby najodpowiedniejsza. Amica ma w swojej ofercie sporo modeli, ale jeden z nich zasługuje na szczególną uwagę, zwłaszcza dzięki trwającym promocjom.
Płyta indukcyjna Amica w świetnej promocji. A raczej kilku promocjach

Jeśli szukacie płyty, która nie ma żadnych frezów i będzie idealnie łączyć się z blatem, Amica PIE6541PHTSUN 3.0 może być dobrym wyborem

To czarna indukcja na chińskim szkle ceramicznym o wymiarach 59,2 x 52,2 x 4,9 cm. Sterowanie odbywa się przy pomocy wygodnego slidera z aż 14 poziomami mocy, przy czym każdy z nich jest dobrze oznaczony, więc obędzie się bez pomyłek. Dodatkowo do dyspozycji użytkownika są też specjalne programy, dostosowane do różnego typu przygotowywanych produktów:

  • Precyzyjny program do topienia (40°C)
  • Precyzyjny program do duszenia (70°C)
  • Precyzyjny program do gotowania „na wolnym ogniu” (90°C)
  • Precyzyjny program do grillowania (200°C)

Bardzo fajnym udogodnieniem jest możliwość połączenia dwóch pól w jedno, za co odpowiada technologia HobControl. Wystarczy ustawić odpowiedni program, naciskając jeden sensor, a płyta przejmie kontrolę nad całym procesem, a inteligentny algorytm dostosuje moc grzania w zależności od wielkości i zawartości naczynia. Wspomniane rozwiązanie pomoże też uniknąć rozgotowanych czy przypalonych dań. A o kipiącym na wszystkie strony rosole można zapomnieć.

Amica PIE6541PHTSUN 3.0 to płyta wyposażona w timer dla każdego pola, cechująca się stabilną mocą grzania, zmniejszonym aż o 40% zużyciu energii, elegancką konstrukcją i cichą pracą. Zastosowane tu nowoczesne rozwiązania uczynią gotowanie przyjemniejszym, a rezultaty naszej pracy jeszcze smaczniejszymi, zwłaszcza że inteligentne algorytmy sprawią, że nie będziemy musieli ciągle stać przy płycie.

W sklepie RTV Euro AGD możemy upolować ten sprzęt w kilku promocjach. Przede wszystkim cena płyty została obniżona do 1299 zł (najniższa cena z 30 dni wynosiła 1395 zł). To jednak nie wszystko, bo wybierając opcję ratalną 20 x 0%, sklep zapłaci za nas jedną ratę. W dodatku można jeszcze liczyć na cashback w wysokości 250 złotych, a żeby go otrzymać, wystarczy po zakupie podzielić się opinią i wypełnić formularz na stronie producenta. Po pozytywnej weryfikacji dostaniemy kod BLIK.