Nie masz miejsca na dużą lodówkę? W ofercie Beko znajdziesz coś odpowiedniego

W sklepach nie brakuje dużych lodówek – jedno lub dwudrzwiowych – które pomieszczą w swoim przepastnym wnętrzu wszystko, co chcemy. Jednak problem pojawia się wtedy, gdy nie mamy miejsca na tak duży sprzęt i chcemy czegoś mniejszego, a dokładniej węższego. Beko postanowił przywrócić do oferty właśnie takie modele.
Nie masz miejsca na dużą lodówkę? W ofercie Beko znajdziesz coś odpowiedniego

Beko znów ma w swojej ofercie wąskie lodówki

Jestem już w tym wieku, że wielka (najlepiej dwudrzwiowa) lodówka jest jedną z tych rzeczy, którą mogłabym nazwać „spełnieniem marzeń”. Jednak mogę sobie na co najwyżej popatrzeć w sklepie lub na stronie internetowej, bo w rzeczywistości, takie urządzenie zajęłoby połowę mojej kuchni. Patrząc na to, jak obecnie wygląda rynek nieruchomości i jak niewielkie potrafią być mieszkania, nie jestem w tym odosobniona. Oczywiście bez trudu znajdziemy niewielkie lodówki, które zmieszczą się pod kuchennym blatem, ale kiedy zależy nam na modelu wysokim, ale stosunkowo wąskim i dość płytkim, zaczynają się schody, bo wybór nie jest zbyt szeroki.

Na szczęście Beko wprowadziło właśnie do oferty trzy nowe modele wąskich lodówek, chociaż jeśli mam być dokładna, to lepiej użyć tutaj słowa przywróciło, bo kiedyś już takie urządzenia producenta były dostępne. Tak czy inaczej, wąskie lodówki są znów dostępne i jest z czego wybierać, w zależności od potrzeb.

Beko oferuje nam dwa modele z funkcją No Frost lub jak nazywa ją producent – Neo Frost. Jest to technologia, która zapobiega wysuszeniu żywności i przenikania zapachów w części chłodzącej i mrożącej, wszystko to za sprawą dwóch oddzielnych obiegów powietrza między komorą chłodziarki i zamrażarki. Urządzenia z tą funkcją mają wysokość 181 cm, szerokość 54 cm i 57,4 cm głębokości. Jest jeszcze trzeci model, już bez Neo Frost, który ma 170 cm wysokości, ale tyle samo głębokości i szerokości.

Wszystkie nowe lodówki Beko cechuje klasa energetyczna E oraz cicha praca, nieprzekraczająca poziomu 40 dB. Są to sprzęty wolnostojące, które zbudowano tak, by można było postawić je zaraz przy innych meblach lub ścianie, bez nieestetycznych szpar czy szczelin. Warto też wspomnieć, że można w nich przełożyć drzwi, co też jest na plus – zrobimy to samodzielnie, bez utraty gwarancji.

W zależności od modelu mamy trzy warianty kolorystyczne:

  • Najciemniejszy grafitowy dostępny jest w Beko RCNA305K40XBRN, a cena tego modelu wynosi 1999 złotych;
  • Beko RCNA305K40SN kupimy w wariancie szarym za 1889 złotych (do 5 marca);
  • Natomiast białym kolorem pochwalić się może kosztująca 1749 złotych (do 5 marca) lodówka Beko RCNA305K40WN.