Obniżone ceny laptopów MSI z konkursem (nie tylko) dla kibiców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie

W ramach trwającej promocji zorganizowanej przez MSI na kupujących czekają laptopy w obniżonych cena. Oprócz tego otrzymać w prezencie grę FIFA 23, akcesoria oraz wygrać piłkarskie nagrody w ramach trwającego konkursu. Co należy zrobić, aby sięgnąć po nagrody?
Obniżone ceny laptopów MSI z konkursem (nie tylko) dla kibiców. Każdy znajdzie tu coś dla siebie

MSI przedłuża promocję na laptopy

Czarny Piątek Czarnym Piątkiem, ale promocja na laptopy MSI obowiązują do końca dnia 11 grudnia. Na czym polega? Przede wszystkim, musimy zakupić laptop biorący udział w kampanii promocyjnej MSI. Pełną listę laptopów znajdziecie w Regulaminie – jest ona naprawdę obszerna!

Jest w czym wybierać, a szczególną uwagę warto zwrócić na modele:

 • Katana GF66 12UC-437PL– 15-calowy laptop z ekranem IPS o rozdzielczości FullHD i 144 Hz odświeżaniem obrazu, procesorem Intel Corem i5 12. generacja, kartą graficzną NVIDIA GeForce RTX 3050, wydajnym chłodzeniem Cooler Boost 5, oprogramowaniem MSI Center z trybem Gaming Mode i najnowszą wersją systemu Microsoft Windows 11.
 • MSI Summit E14 FlipEvo A12MT-088PL – wyjątkowo kompaktowy laptop w obudowie o grubości 17,9 mm i masie 1,6 kg, 14-calowym dotykowym ekranem IPS o rozdzielczości QHD+ ze 100% pokryciem palety barw DCI-P3, obsługą rysika MSI Pen, bardzo wydajnym procesorem Intel Core i7 12. generacji, 16 GB pamięci RAM, portami Thunderbolt 4, zabezpieczeniami klasy korporacyjnej i rozbudowanym oprogramowaniem MSI Center Pro.
 • Creator Z16P B12UGST-029PL – świetny sprzęt przeznaczony głównie dla twórców, zgody ze sterownikami NVIDIA Studio, uzbrojony w wydajną kartę graficzną NVIDIA GeForce 3070 Ti, 3080 lub 3080 Ti oraz potężny procesor Intel Core i9 12. generacji, z 16-calowym ekranem IPS o rozdzielczości QHD+, 165 Hz odświeżaniem obrazu o 100% pokryciem palety DCI-P3, zamknięty w smukłej obudowie o grubości 19mm i masie 2,39 kg, która została wykonana na numerycznych obrabiarkach CNC.

Wraz z zakupem zyskujemy pakiet prezentów, wśród których znajdują się m.in. gra FIFA 23, plecaki, myszki, słuchawki oraz wielofunkcyjny hub z zestawem dodatkowych portów.

Aby otrzymać w prezencie dodatkowe akcesoria, należy po otrzymaniu kupionego laptopa założyć konto na stronie internetowej lub zalogować się na już posiadane. W kolejnym kroku wprowadzamy numer seryjny widoczny na laptopie, nasze dane kontaktowe i klimaty w odpowiednią promocję w zakładce Promocje. W ostatnim kroku czekamy na weryfikację zgłoszenia i otrzymanie akcesoriów.

Konkurs nie tylko dla kupujących laptopy

W międzyczasie do 2 grudnia trwa konkurs, w którym można wygrać piłkarskie akcesoria, w skład których wchodzą:

 • koszulka
 • pufa piłka
 • piłka
 • maszyna do popcornu
 • personalizowana karta FUT
 • LootBox MSI
 • butelka na wodę MSI
 • Lucky of the cup
 • piłka antystresowa MSI

Łączna wartość gadżetów do wygrania to 1200 zł i przewidziano też trzy nagrody pocieszenia.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać komentarz pod konkursowym postem na Facebooku, odpowiadając na pytanie – z którym piłkarzem chciałbyś/chciałabyś zagrać w grę komputerową i dlaczego?

Czas goni, więc piszcie i wygrywajcie. Powodzenia!

Materiał powstał we współpracy z firmą MSI.

Lokowanie produktu