W sam raz na wakacje w plenerze. Promocja Bluetti okazją do zgarnięcia taniej przenośnej stacji zasilania

Bluetti szykuje krótką, aczkolwiek solidną promocję na swoje produkty. Będzie szansa zaopatrzyć się taniej w przenośne stacje zasilania, które zapewnią stabilny dostęp do energii elektrycznej w terenie pozbawionym stałego dostępu do gniazdek, gdzie nawet największe powerbanki szybko wyzioną ducha. Żeby taka stacja zasilania mogła uzupełniać energię i to w sposób ekologiczny, producent oferuje również panele solarne i taki zestaw zabrany ze sobą na wakacyjne wojaże zapewni odpowiedni zapas mocy do zasilenia wszystkich niezbędnych gadżetów. Rzućmy okiem na kilka ciekawych sprzętów, które będzie można wyrwać już wkrótce w niższych cenach.
W sam raz na wakacje w plenerze. Promocja Bluetti  okazją do zgarnięcia taniej przenośnej stacji zasilania

Nie zliczę przypadków, w których potrzebowałem dosłownie na chwilę podłączyć się do stałego źródła zasilania. Używanie elektronarzędzi na budowie, korzystanie z elektroniki w plenerze czy na kempingu, nie wspominając o sytuacjach awaryjnych, kiedy np. chwilowa awaria zasilania spowodowała konieczność uciążliwego siedzenia przy świeczkach z oczekiwaniem na naprawę usterki. W takich wypadkach przenośny magazyn energii wydaje się sprzętem na wagę złota, a szykowana na najbliższe dni ekspresowa promocja produktów marki Bluetti wydaje się wpasowywać w potrzeby konsumentów.

Bluetti organizuje błyskawiczną promocję, ale trzeba się pospieszyć

Zapamiętajcie datę 16 i 17 lipca. To właśnie wtedy odbędzie się Prime Day, czyli akcja promocyjna organizowana przez Bluetti, w ramach której będzie można nabyć taniej przenośne stacje ładowania i to nawet o 40% taniej, a wśród proponowanych produktów znalazły się następujące pozycje:

BLUETTI AC200L – przenośna stacja zapewniająca 2400W mocy wyjściowej. Jest to ilość, która pokrywa zapotrzebowanie większości urządzeń w kamperze lub domu. Pojemność podstawowego urządzenia to 2048 Wh, co można zwiększyć modułami dodatkowymi do kosmicznych 8192 Wh. Wspiera sześć metod ładowania (rozdzielone są na gniazdo sieciowe, panele słoneczne, gniazdo zapalniczki samochodowej), a dzięki aplikacji mamy nad nią pełną kontrolę. Z okazji Prime Day jego koszt będzie wynosić 1449 euro!

BLUETTI AC180 – przenośna stacja zasilania wyposażona w stałą moc wyjściową 1800W i pojemność 1440Wh. Zaletą są cztery komfortowe sposoby ładowania, a użycie technologii Turbo Charging umożliwia naładowanie od 0 do 80% w zaledwie 45 minut! Zaletą jest także szeroka gama portów wyjściowych, w tym gniazdo AC, USB-A, USB-C, gniazdo 12V DC i ładowanie bezprzewodowe. Na Prime Day cena za tę stację została ustalona na 749 euro;

BLUETTI AC200Max – uniwersalna stacja zasilania, będąca jednym z “przebojów” Bluetti. Zapewnia moc 2200 W i pojemność 2048 Wh z możliwością rozszerzenia do 8192 Wh. Umożliwia ładowanie panelami słonecznymi 900W, dostępna jest także opcja ładowania prosto z gniazda sieciowego 500W. Jednoczesne wykorzystanie obydwu tych źródeł pozwoli osiągnąć aż 1400W, pozwalając na pełne ładowanie w czasie ok. dwóch godzin. Na Prime Day można nabyć je za 1249 euro!

Czytaj też: Test Bluetti AC500 i Bluetti B300S – prywatna elektrownia terenowa i UPS na trudne czasy

Nie trzeba jednak czekać na Prime Day, żeby skorzystać z licznych rabatów na produkty Bluetii. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową, gdzie do 15 lipca znajdziemy kupony rabatowe uprawniające do zniżek o łącznej kwocie do 350 euro. Zamówienie musi opiewać na kwotę powyżej 1500 euro, aby taki kupon miał zastosowanie i jest on ważny do ostatniego dnia lipca. Bon zniżkowy o wartości 50 euro otrzymacie już za samo zapisanie się do newslettera Bluetii. Niewiele wysiłku, a korzyści sporo, więc zdecydowanie warto.