Nowa płyta indukcyjna? Ten model firmy Bosch poleca się do zakupu, zwłaszcza w takiej promocji

Obecna na rynku już od jakiegoś czasu płyta indukcyjna Bosch PIE631FB1E to sprzęt, z którym codzienne gotowanie stanie się bezproblemowe i przyjemniejsze. Nowoczesna, z wieloma innowacyjnymi funkcjami, a w dodatku dostępna w promocji – czego chcieć więcej?
Nowa płyta indukcyjna? Ten model firmy Bosch poleca się do zakupu, zwłaszcza w takiej promocji

Dzięki promocjom płyta indukcyjna Bosch PIE631FB1E dostępna jest w świetnej cenie

Płyta indukcyjna Bosch PIE631FB1E może pochwalić się nowoczesnym, minimalistycznym designem. Nie mamy tu zbędnych dodatków, tylko bezramkową konstrukcję oraz dekoracyjny szlif na krawędziach. Do dyspozycji użytkownika są subtelnie zaznaczone cztery pola – 21 cm, 2x 18 cm i 14,5 cm. Sterowanie odbywa się przy pomocy panelu DirectSelect – dotykając i przesuwając po nim palcem, możemy łatwo wybierać sfery gotowania i ustawiać ich moc z precyzją. Funkcja timera pozwala z kolei na programowanie czasu gotowania, dzięki czemu nie trzeba będzie się martwić, że za długo będziemy coś gotować, bo płyta sama się wyłączy po wyznaczonym czasie. Podobnie w sytuacjach, gdy sprzęt wykryje, kiedy z garnka wykipi woda czy mleko. A kiedy już uprzątniemy wylane płyny, od razu możemy wracać do pracy, bo płyta zapamięta i przywróci ustawienia sprzed wyłączenia.

Nie brakuje tutaj automatycznego wykrywania ustawionych na płycie naczyń czy funkcji PowerManagement, dającą możliwość dostosowania całkowitej mocy grzania, by nie przeciążać instalacji. Ustawiona wartość zostanie automatycznie rozdzielona pomiędzy włączone w danej chwili pola grzewcze. Warto też wspomnieć, że W płycie indukcyjnej Bosch PIE631FB1E zastosowano wskaźnik ciepła resztkowego – dzięki niemu będziemy wiedzieć, czy pola grzewcze są już bezpieczne w dotyku, czy też jeszcze nie zdążyły wystygnąć po gotowaniu. Jest też specjalna blokada, która uniemożliwia dzieciom uruchomienie płyty.

Płyta ma 59,2 cm szerokości, 52,2 cm głębokości oraz 5,1 cm wysokości. Jak podaje producent, można montować ją w blatach od 16 mm grubości, a w komplecie dostajemy przewód o długości 110 cm.

Dzięki obecnie trwającym jesiennym promocjom płyta indukcyjna Bosch PIE631FB1E jest dostępna w świetnej cenie. Do 3 kwietnia razem z kodem promocyjnym RWMO14030304C obowiązującym w sklepie RTV Euro AGD kupimy ją za 1515 złotych. Jeśli to za duży wydatek na raz, sklep oferuje wygodne raty 20 x 0%, przy wyborze których dodatkowo zapłaci za nas pierwszą ratę, co oznacza, że całkowity koszt płyty wyniesie 1439, 25 zł. To jeszcze nie wszystko, bo jeśli jesteście właśnie w trakcie kupowania większej liczby sprzętów, możecie skorzystać z takich promocji, jak drugi tańszy produkt 33% taniej, piąty produkt za 1 zł czy cashback od Bosch za zakup określonych zestawów. Można więc zaoszczędzić jeszcze więcej.