CMF by Nothing rozszerza ofertę o nowe sprzęty. Oto CMF Watch Pro 2 i Buds Pro 2 w świetnych cenach

Nothing chce zawojować rynek swoimi nietuzinkowymi urządzeniami i to nie tylko w ramach głównej marki. Powołana w ubiegłym roku submarka CMF także oferuje nam świetne sprzęty, a debiutujące właśnie CMF Watch Pro 2 i Buds Pro 2 są tego świetnym przykładem.
CMF by Nothing rozszerza ofertę o nowe sprzęty. Oto CMF Watch Pro 2 i Buds Pro 2 w świetnych cenach

O ile Nothing skupia się teraz na urządzeniach ze średniej i wyższej półki, CMF oferuje nam bardziej przystępne cenowo rzeczy. Widzieliśmy to w ubiegłym roku przy okazji pierwszego smartwatcha i słuchawek, a także i teraz, kiedy na rynek wprowadzono CMF Watch Pro 2, Buds Pro 2 oraz Phone 1. Nad smartfonem pochylimy się bliżej w osobnym wpisie, a teraz zerknijmy na pozostałe nowości.

CMF Watch Pro 2 i CMF Buds Pro 2 – specyfikacja i cena

Zgodnie z zapowiedziano CMF Watch Pro 2 przeszedł metamorfozę i zamiast kwadratowej koperty w stylu Apple Watch, dostaliśmy zgrabną, okrągłą konstrukcję z 1,32-calowym ekranem AMOLED o rozdzielczości 466 x 466 px oraz częstotliwości odświeżania 60 Hz. Wyświetlacz ma maksymalną jasność 620 nitów i oferuje ponad 100 opcji tarczy zegarka. Tym, co na pewno wyróżnia ten zegarek, jest możliwość jego personalizacji. Wymienić możemy ramki zegarka, a także paski, dostosowując te elementy do naszego stylu.

Watch Pro 2 oferuje śledzenie takich parametrów zdrowia jak tętno, natlenienie krwi, stres czy sen, a zaktualizowane algorytmy pozwolą na jego automatyczne wykrywanie. Nie zabrakło też ponad 120 trybów sportowych ze specjalnym algorytmem Cywee, treningiem interwałowym, osobistymi strefami tętna i ćwiczeniami rozgrzewkowymi. Wbudowany odbiornik GPS zapewnia śledzenie spacerów, biegów i sesji pieszych wędrówek.

Smartwatch ma aluminiową obudowę odporną na kurz i wodę zgodnie z normą IP 68. Po stronie zasilania mamy baterię 305 mAh, która ma wytrzymać 11 dni typowego użytkowania i 9 dni intensywnego użytkowania. Warto też wspomnieć, że z poziomu Watch Pro 2 możemy wykonywać połączenia, sterować odtwarzaniem multimediów i sprawdzać powiadomienia.

CMF Watch Pro 2 jest dostępny w kolorze czarnym, pomarańczowym i jasnoniebieskim. Cena? Zaledwie 299 złotych.

Drugą zaprezentowaną dziś nowością są słuchawki CMF Buds Pro 2, które pozostały przy konstrukcji znanej nam z oryginału, ale to wcale nie oznacza, że nie pojawiły się tutaj żadne ulepszenia. Te skumulowały się wewnątrz słuchawek i obejmują podwójne 11-milimetrowe dynamiczne przetworniki oraz 6-milimetrowe płaskie głośniki wysokotonowe, co ma zapewnić nam bogatszą jakość dźwięku. Producent zadbał też o obsługę kodeku LDAC do strumieniowego przesyłania dźwięku o wysokiej przepływności i adaptacyjną redukcję szumów (ANC), która ma zagłuszyć do 50 dB hałasu otoczenia. Świetną nowością jest też pokrętło widoczne na obudowie – jest to pełnoprawny przycisk służący do regulacji głośności, odbierania i zawieszania połączeń, a także do włączania i wyłączania ANC.

Zaktualizowano również 3 mikrofony znajdujące się w każdej ze słuchawek, dodają algorytmy wychwytujące głos i redukujące szum wiatru. Pozwoli to na prowadzenie rozmów nawet przy złej pogodzie albo w zatłoczonym miejscu. Na pokładzie znalazł się też efekt dźwięku przestrzennego, co również może być świetnym dodatkiem, zwłaszcza dla miłośników filmów czy gier. Razem z wykorzystaniem etui ładującego CMF Buds Pro 2 mogą działać do 41 godzin z wyłączonym ANC i 30 godzin w łączoną redukcją szumów.

Słuchawki dostępne są Dark Grey, Light Grey, Orange i Blue w cenie 249 złotych.