Czy podróżowanie może być jeszcze ciekawsze? TAK!

Jeżeli kiedykolwiek odniosłeś wrażenie, że czasy prawdziwych zdobywców bezpowrotnie minęły, a dzisiejsze podróżowanie to tylko poruszanie się po utartych przez poprzedników ścieżkach, to jesteś w wielkim błędzie. Czasy wielkich zdobywców powracają!

TripGenerator.pl – najnowszy podróżniczy portal w Internecie, zamierza spowodować, że emocje pierwszych zdobywców powrócą na nowo. Nie da się oczywiście ponownie ‘pierwszy raz’ wejść na szczyt góry, czy być pierwszą osobą na północnym biegunie. Jednak to, co powodowało atrakcyjność tych dziewiczych zdobyczy, to duch rywalizacji. Zamierzamy tego ducha wzbudzić na nowo!

Dzięki serwisowi TripGenerator.pl Twoje podróżowanie już nigdy nie będzie takie samo. Od teraz spojrzysz na miejsce nie tylko w kategorii, co można tam zobaczyć, ale co można tam interesującego przeżyć i zrobić! TripGenerator.pl ma ambicje być największą i ciągle rozwijaną bazą podróżniczych wyzwań, które każdy z nas będzie mógł zrealizować w trakcie swoich wyjazdów. Zdobycie osiągniecia zostanie nagrodzone w systemie odpowiednimi punktami i podniesieniem Twojego podróżniczego prestiżu. Jadąc w dowolne miejsce na świecie, nasz system podpowie jakie wyzwania czekają tam na Ciebie. Niezależnie czy będą one łatwe (zjedzenie ślimaków w paryskiej Dzielnicy Łacińskiej) czy bardziej ambitne (nocny marsz na szczyt wulkanu) – serwis powie Ci jak je osiągnąć oraz ile za nie zdobędziesz punktów. Od dzisiaj cały świat staje się wielką planszą do gry! Gry, której potencjał dopiero zaczynamy odkrywać.

Jeżeli boisz się naszych wyzwań – mamy dla ciebie pomoc. Już niedługo TripGenerator.pl uruchomi szereg dodatkowych usług, które pozwolą zaplanować wyjazd w kilka chwil. Jakiekolwiek miejsce wskażesz na mapie, system pomoże znaleźć dogodny lot i hotel. Pozwoli też wykupić ubezpieczenie a nawet opiekę sprawdzonych rezydentów! Na podróż zabierzesz specjalny – wygenerowany specjalnie dla Ciebie, interaktywny przewodnik. Dzięki temu podróżowanie będzie tak proste i bezpieczne jak z tradycyjnym biurem podróży.

Zapraszamy już niedługo.

Zespół TripGenerator.pl