Tygiel innowacji ponownie w Warszawie! Zobacz, o czym porozmawiamy podczas Masters & Robots

Podczas 2. edycji wydarzenia “Masters & Robots” (13-15 listopada) porozmawiamy m.in. o tym jak efektywnie wykorzystywać nowe technologie oraz jak nowocześnie zarządzać biznesem. Zapowiadają się 3 dni inspirujących prelekcji, praktycznych warsztatów biznesowych, wykładów i dyskusji!
Tygiel innowacji ponownie w Warszawie! Zobacz, o czym porozmawiamy podczas Masters & Robots

Przyszłość nadchodzi!

Biotechnologia, sztuczna inteligencja, czytanie emocji, robotyka, blockchain, sztuczne mięso, przyszłość mediów i medycyny… To właśnie świat jutra będzie tematem  2. edycji wydarzenia “Masters & Robots”. Szykujcie się w dniach 13-15 listopada na ogromną dawkę wiedzy na temat efektywnego wykorzystania nowych technologii oraz nowoczesnego zarządzania biznesem. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest transformacja cyfrowa i to, jaki wpływ wywrze w ciągu 10 lat.

W Polsce z transformacją cyfrową mierzymy się głównie na polu teorii. Brakuje praktycznych przykładów wdrożeń i konkretnych studiów przypadku, którymi można się zainspirować. Nasza wiedza w zakresie nowych technologii jest ograniczona jedynie do wybranych dziedzin. Tymczasem technologii trzeba uczyć się całościowo, bo nigdy nie wiadomo, która będzie mieć dysruptywny wpływ na naszą branżę. Dlatego organizujemy ‘Masters & Robots’ – żeby udostępniać unikatową wiedzę z tego obszaru
mówi Jowita Michalska, założycielka Digital University, organizatora imprezy.

Edukacją uczestników ‘Masters & Robots’ zajmie się globalna elita wykładowców i praktyków. Zaproszeni goście pracują na co dzień w najbardziej dynamicznych ośrodkach technologicznych i biznesowych na świecie (np. Dolina Krzemowa, Izrael, MIT). W trakcie warsztatów będziecie mieli okazję wejść z nimi w dialog i wyciągnąć z ‘Masters & Robots’ jeszcze więcej.

Organizatorem ‘Masters & Robots’ jest Digital University – instytucja specjalizująca się w edukacji z zakresu transformacji cyfrowej i kompetencji przyszłości oraz wyłączny przedstawiciel SIngularity University w Polsce.

 

Gośćmi ‘Masters & Robots’ będą m.in.:

Peter Gloor
– jeden z największych autorytetów w zakresie sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego z MIT. Peter nie jest jednak wyłącznie teoretykiem. Wraz z zespołem opracował i wdraża m.in. Happimeter – smartwatch służący do odczytywania emocji. Happimeter nie tylko określi nasze stany emocjonalne, ale i umożliwi je przewidzieć w danych sytuacjach, towarzystwie lub miejscach (z dokładnością do 94%!). Projekty Petera Gloora to spełnienie się wizji z serialu Black Mirror. Na ‘Masters & Robots’ opowie, jak zastosować swoją technologię do odczytywania nastrojów w dużych organizacjach.

Mark Post
– wykładowca Singularity University, założyciel MosaMeat, twórca pierwszego hamburgera in vitro, specjalista od rolnictwa molekularnego. Mark Post sprawia, że marzenie Winstona Churchila o produkcji mięsa bez uboju zwierząt się spełnia. Pieniądze w jego wizję zainwestowali m.in.  Sergey Brin (twórca Google’a) i Merck. Dziś MosaMeat jest jednym z globalnych pionierów w produkcji tzw. ‘czystego mięsa’. Na ‘Masters & Robots’ opowie dlaczego mięso in-vitro zmieni przyszłość jedzenia.

Andra Keay
jedna z najbardziej wpływowych kobiet z zakresu robotyki na świecie. Założycielka Silicon Valley Robotics, zajmującej się rozwojem rynku i komercjalizacją robotów. Andra pracuje nad tym, aby z osiągnięć robotyki, mogły skorzystać różne branże i biznesy. Promuje też społeczne zastosowania robotów. Mentor, inwestor, doradca, wykładowczyni Singularity University. Zdeklarowana feministka. W przeszłości członkini australijskich zespołów punkowych. Śledź ją na @RobotLaunch

Supreet Singh Manchanda
inwestor z Doliny Krzemowej, dyrektor zarządzający Raiven Capital – funduszu VC o ponad miliardowej kapitalizacji! Doświadczony manager z rzadko spotykanym kolażem doświadczeń (m.in. rozwój start-upów, M&A, technologia, transformacja cyfrowa korporacji). W ciągu ostatnich 20 lat zasiadał w radach nadzorczych ponad 30 spółek z Doliny Krzemowej i wprowadził na rynek ponad 20 produktów i usług. Podczas ’Masters & Robots’ Supreet zaprezentuje wpływ technologii na człowieka oczami inwestora z Doliny Krzemowej.

Natasha Vita-More
królowa transhumanizmu, założycielka Humanity +, największej organizacji promującej tę filozofię. Zaprojektowała model człowieka przyszłości – Primo Posthuman – artystyczną wizję ludzkiego gatunku. Natasha jest doradcą Singularity University, autorką wielu prac z zakresu doskonalenia człowieka i radykalnego przedłużania życia. Na ‘Masters & Robots’ opowie o biznesowej stronie transhumanizmu. Śledź ją na @NatashaVitaMore

 

Masters & Robots to:

  • blisko 30 zagranicznych prelegentów m.in. z USA (Dolina Krzemowa, Nowy Jork, MIT), Holandii, Szwajcarii, Izreala i Singapuru
  • 3 dni inspirujących, merytorycznych prelekcji na 2 scenach równolegle
  • praktyczne warsztaty biznesowe
  • wykład SingularityU Warsaw Chapter
     

Masters & Robots

Gdzie?                        Global Expo na Modlińskiej 6D

Kiedy?                        13-15 listopada 2018

Za ile?                        795 zł (last call)

Pierwsza edycja imprezy ‘Masters & Robots’ zgromadziła blisko 1200 osób. Wśród prelegentów znaleźli się inwestorzy z Doliny Krzemowej, przedsiębiorcy z Londynu, Singapuru i Nowego Jorku, akademicy ze Stanfordu, NYU Stern oraz innowatorzy z Izraela, Irlandii, Chin i Korei Południowej.

Więcej na www.mastersandrobots.tech