Dreame na Black Friday 2023. Z tymi odkurzaczami sprzątanie stanie się przyjemniejsze

Z okazji Black Friday wiele firm przygotowuje świetne obniżki cen. Jest to więc świetny moment na zakup jakiegoś sprzętu, bo można upolować go w dużo niższej cenie. Jeśli szukacie właśnie odkurzacza, koniecznie musicie sprawdzić to, co przygotowała marka Dreame. W portfolio firmy znalazło się wiele różnorodnego sprzętu, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Dreame na Black Friday 2023. Z tymi odkurzaczami sprzątanie stanie się przyjemniejsze

Dreame R10 Pro — eleganckie sprzątanie

Dreame R10 Pro to odkurzacz bardzo elegancki. Jest to zasługa czarnej obudowy ze złotymi wstawkami i od razu uspokajam, nie jest to obudowa, która w szybkim tempie się rysuje, więc powinna pozostać w dobrej formie przez długi czas. Dodajmy do tego, że urządzenie waży 1,65 kg, dzięki czemu jest proste w obsłudze nawet dla osób starszych.

Zestaw sprzedażowy jest bardzo bogaty. Składa się z dwóch końcówek głównych – jednej uniwersalnej z diodami LED oraz drugiej ze szczotką walcową, która sprawdza się przy czyszczeniu wzdłuż ścian i zbieraniu rozsypanych, mniejszych zarudzeń typu ryż, kawa czy cukier. Do tego mamy turboszczotkę idealnie sprawdzającą się przy zbieraniu sierści z mebli oraz dwie końcówki do kurzu. Szerszą i krótką oraz długą szczelinową z elastyczną rurą, która naprawdę genialnie sprawdza się podczas sprzątania.

 Za sprzątanie odpowiada silnik o mocy 425 W, który oferuje siłę ssania na poziomie 20 000 Pa i 108 tys. obrotów na minutę. To przekłada się na bardzo skutecznie zbieranie zabrudzeń, nawet mocno wbitych w dywany. Zasilanie to 7-oginiwowy akumulator o pojemności 3000 mAh, co wystarcza na maksymalnie 65 minut pracy, a czas ładowania do pełna to ok 4 godzin. Producent chwali się jeszcze, że Dreame R10 Pro, dzięki 5-stopniowemu systemowi filtracji zatrzymuje aż 99,9% zanieczyszczeń i alergenów, więc będzie to sprzęt idealny dla alergików.

W ramach promocji z okazji Black Friday ten odkurzacz kupimy za 1099,01 zł.

Dreame H12 Dual – inteligentne sprzątanie

Jeśli wydawało wam się, że funkcję mopowania mają jedynie roboty odkurzające, to nic bardziej mylnego. Takie funkcje oferują też odkurzacze pionowe i Dreame H12 Dual jest tego świetnym przykładem. Umożliwia on nie tylko odkurzanie, ale także mycie podłóg. W dodatku to bardzo inteligentne urządzenie, które rozpoznaje zanieczyszczenia powierzchni i dostosowuje do nich swoją moc. Sam wyczyści i wysuszy powierzchnię, a dzięki udoskonalonej konstrukcji szczotki, jeszcze lepiej pozbędzie się brudu przy krawędziach, gdzie zwykłe odkurzacze radzą sobie niezbyt dobrze.

Choć Dreame H12 Dual to odkurzacz pionowy, więc trzeba samemu chodzić z nim po domu, producent zadbał, by nasz wkład w całe sprzątanie był tak niewielki, jak to tylko możliwe. Nie musimy tracić czasu na czyszczenie odkurzacza, bo on zrobi to sam. Obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna, więc bez trudu zapewnimy sobie nieskazitelnie czystą podłogę, w kilka chwil pozbywając się uporczywego brudu. Oprócz uniwersalnej, miękkiej szczotki, w opakowaniu znajdziemy m.in. elektryczną miniszczotkę do skutecznego usuwania sierści oraz szczotkę szczelinową 2w1 ułatwiającą czyszczenie trudno dostępnych miejsc i mebli.

Na pokładzie znalazł się praktyczny wyświetlacz LED, na którym sprawdzimy status pracy odkurzacza, poziom naładowania akumulatora czy proces ładowania. Sprzęt sam poinformują nas o ewentualnych błędach, a przy pomocy komunikatów głosowych w czasie rzeczywistym dostarczy informacji o konieczności uzupełnienia zbiornika na wodę. Ten ma zresztą pojemność 900 ml, więc bez problemu wystarczy na dokładne wyczyszczenie podłóg w całym domu. Dreame H12 Dual cechuje się też długim czasem pracy, bo akumulator 4000 mAh wystarcza nawet na 60 minut odkurzania lub 35 minut mopowania.

Ten model dostępny jest teraz w promocyjnej cenie 2099 złotych, a więc 900 złotych taniej niż przed obniżką.

Dreame R20 – idealny na długie sprzątanie

Jeśli macie do sprzątania dużą powierzchnię, w dodatku pokrytą różnego rodzaju materiałami – kafelkami, panelami czy dywanami – będzie to sprzęt idealny dla was. Odkurzacz pionowy Dreame R20 został wyposażony w specjalnie zaprojektowaną szczotkę, która nada się do różnego rodzaju podłóg. Dzięki przemyślanej konstrukcji szczotki w kształcie litery V łatwo i dokładnie usuniemy przeróżne zabrudzenia, także włosy, które w taką szczotkę nie będą się wplątywać. Odkurzacz ten cechuje się też imponującą siłą ssania nawet 27 000 Pa, co zapewnia naprawdę dokładnie sprzątanie nawet w trudnodostępnych miejscach. Nie można też zapominać o bardzo praktycznym dodatku, jakim jest podświetlenie LED – nawet w najciemniejszych kątach nie umknie nam żaden paproch.

Dreame R20 idealnie sprawdzi się w większych domach czy mieszkaniach, bo wytrzymały akumulator o pojemności 2900 mAh zapewnia długi czas pracy sięgający 90 minut. Sam proces ładowania trwa 4 godziny, ale raczej półtorej godziny powinno wystarczyć, by dokładnie wszystko wysprzątać. Jeśli nie, nic nie stoi na przeszkodzie, by dokupić akumulator i wymienić go w trakcie pracy, dając sobie dodatkowy czas na porządki.

Producent zadbał też o dodanie inteligentnych funkcji, więc odkurzacz sam wykryje stopień zanieczyszczenia powierzchni i dostosuje do niego siłę ssania. Najważniejsze informacje zobaczymy na wbudowanym wyświetlaczu LCD.  Dreame R20 oferuje też 5-stopniową filtrację, która eliminuje do 99,95% roztoczy, by nasz dom był jeszcze czystszy. Zbiornik na kurz ma pojemność 600 ml i opróżnimy go naciskając jeden przycisk. Wszystko bez brudzenia rąk. Bardzo fajnym udogodnieniem jest też fakt, że zbiornik, szczotkę i filtr odkurzacza można bez problemu umyć pod bieżącą wodą, a po wysuszeniu użyć ponownie. Dzięki temu lepiej zadbamy o higienę.

Ten pionowy odkurzacz dostępny jest za 1599 złotych w ramach promocji z okazji Black Friday.

Dreame T30 – skuteczne sprzątanie

Największą zaletą tego modelu jest najnowszy silnik SPACE 5.0 Smart, który pozwala osiągnąć jeszcze większą efektywność sprzątania. Bez wdawania się w zbędne szczegóły, dla użytkownika liczy się to, że dzięki jego zastosowaniu odkurzacz bez trudu radzi sobie z usuwaniem różnych zanieczyszczeń, takich jak kurz, włosy, sierść czy drobne okruchy. Stała siła ssania na poziomie 23 000 Pa pozwala na precyzyjne sprzątanie każdego zakamarka z różnych powierzchni. Nie musimy też sami wybierać trybu odkurzania, bo Dreame T30 zrobi to za nas, samemu dostosowując moc ssania i tryb, w dodatku zrobi to w 0,5 sekundy – tyle zajmuje mu wykrycie zanieczyszczenia i dostosowanie się do niego. Właśnie dzięki temu będziemy mieć pewność, że nienależnie od rodzaju powierzchni, ten sprzęt poradzi sobie z każdym paprochem.

Dreame T30 został zaprojektowany tak, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Zmniejszono jego wagę, ulepszono konstrukcję, by można było sięgać nawet pod meble, a także wydłużono czas pracy. W trybie ergonomicznym możemy z tego urządzenia korzystać nawet przez 90 minut, więc to idealny sprzęt, jeśli macie większy dom. W trybie standardowym można odkurzać przez 35 minut, a dla tych, którzy mają do odkurzenia niewielką, ale bardzo mocno zabrudzoną powierzchnię jest też tryb turbo – w nim odkurzacz podziała 7,5 minuty.

Producent zadbał o uczynienie tego odkurzacza najbardziej uniwersalnym, dzięki czemu sprawdzi się on podczas kompleksowego sprzątania różnych powierzchni. Szczotka w kształcie litery V skutecznie usunie przeróżne zanieczyszczenia, także włosy. Akcesoria dodawane do zestawu sprawią, że bez trudu dotrzemy do takich miejsc, jak półki, regały, ciemne zakamarki i wąskie szczeliny, np. w fotelu czy kanapie. Wisienką na torcie jest – tak jak zresztą w pozostałych modelach – 5-stopniowy system filtracji, usuwający nawet 99,9% roztoczy, by nasz dom był jeszcze czystszy.

Odkurzacz Dreame T30 kupimy teraz za 1299 złotych.

Lokowanie produktu: Dreame