Flagowy odkurzacz Dyson w świetnej cenie. Do tego z gratisami

Kupno odkurzacza Dyson to nie lada wydatek, dlatego każda promocja na ten sprzęt cieszy. Ta najnowsza w szczególności, bo przy okazji można też zgarnąć gratisy o łącznej wartości prawie tysiąca złotych.
Flagowy odkurzacz Dyson w świetnej cenie. Do tego z gratisami

Dyson Gen5detect Absolute w atrakcyjnej promocji

Jeśli szukasz mocnego urządzenia, któremu sprzątanie nawet najbardziej zakurzonych powierzchni nie będzie straszne, flagowy Dyson Gen5detect Absolute będzie tutaj świetnym wyborem. Ten pionowy odkurzacz cechuje moc 752 W i moc ssąca na poziomie 280 AW. Obecnie na naszym rynku może równać się z nim tylko Bespoke Jet AI od Samsunga. Mamy tutaj klasyczną konstrukcję, dobrze znaną z tego typu sprzętów, ale oczywiście w wydaniu premium, jak na firmę Dyson przystało.

Urządzenie waży 3,5 kg i jest wręcz wypełnione nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu bez trudu posprzątamy wszystkie rodzaje podłóg, trudno dostępne miejsca czy tapicerkę. Odkurzacz inteligentnie dostosuje moc ssania do powierzchni, a by uzyskać jak najlepszy efekt, mamy tutaj elektroszczotkę z aż 56 specjalnie zaprojektowanymi grzebieniami, które zapobiegają zaplątywaniu się w nie włosów. Doceni to każdy właściciel czworonogów. Jest też elektroszczotka FluffyOptic z nylonowym wałkiem do podłóg twardych oraz podświetlenie kurzu zielonym światłem, co również sprzyja uzyskiwaniu lepszych efektów podczas sprzątania.

Do dyspozycji mamy trzy tryby mocy z łatwą możliwością przełączania między nimi:

  • Tryb Eco, w którym czas sprzątania jest najdłuższy;
  • Tryb Boost do intensywnego sprzątania konkretnych miejsc – najmocniejszy, ale też najbardziej prądożerny;
  • Tryb Auto, w którym odkurzacz automatycznie dostosuje moc ssania do różnych rodzajów podłóg, by zmaksymalizować żywotność akumulatora.

W trybie Eco czas pracy wynosi 80 minut, jednak warto pamiętać, że ten czas skraca się, gdy zmieniamy tryb pracy. Warto też wspomnieć, że Dyson Gen5detect Absolute idealnie sprawdzi się nie tylko podczas odkurzania podłóg. Łatwo przekształcimy go w odkurzacz ręczny i dotrzemy w trudno dostępne miejsca czy pozbędziemy się kurzu z półek.

Odkurzacz Dyson Gen5detect Absolute dostępny jest teraz na stronie producenta w obniżonej cenie 3599 złotych. Żeby tak duży wydatek był łatwiejszy do przełknięcia, producent dodaje nam dwa prezenty, o łącznej wartości 900 złotych – stację dokującą (700 zł) oraz dodatkową końcówkę, za którą normalnie trzeba zapłacić 200 złotych.