Focus Ekstra Fit&Forma w sprzedaży od 17 września

Raport najnowszego numeru magazynu „Fit&Forma” jest poświęcony modzie na sporty walki. Okazuje się, że coraz więcej Polaków traktuje je jako doskonałą formę fitnessu i relaksu. Nawet biznesmeni doceniają zalety treningów na ringu i zamierzają powołać bokserską ligę „białych kołnierzyków”.

W wywiadzie dla „Fit&Formy” słynny polski judoka i gwiazdor MMA Paweł Nastula opowiada o swej sportowej karierze, jej upadkach i wzlotach. Przekonuje, że walka w biznesie jest jeszcze większym wyzwaniem niż sportowe starcie na macie czy na ringu.

Wzloty i upadki to zresztą codzienność sportowców. Reporter Andrzej Fedorowicz podaje wiele przykładów zawodników, którzy odnieśli ciężką kontuzję i gdy wszyscy myśleli, że na dobre zakończyli sportową karierę, wrócili na szczyt!

Nie każdy jest wyczynowcem, ale każdy może na długo zachować doskonałą formę i sylwetkę. Trener fitnessu Daniel Brzezina zachęca czytelników „Fit&Formy” do spróbowania treningów z kettlami. Okazuje się, że dość niepozorny przyrząd potrafi zdziałać cuda!

Ci, którzy wolą czas wolny spędzać w drodze powinni przeczytać artykuł Tomka Michniewicza, który zapewnia, że życie podróżnika wcale nie jest usłane różami, jego praca to nieustający stres i wielki wysiłek. Ci, dla których piękne widoki to za mało, może skuszą się na specjalistyczną wycieczkę po… wojennych frontach. To nowy trend w turystyce zorganizowanej.

W niedostępne miejsca najlepiej docierać niezawodnym samochodem. W najnowszym numerze „Fit&Formy” porównujemy najnowsze oferty firm produkujących auta terenowe.

Tak się jednak składa, że James Bond woli sportowe limuzyny. Tuż przed premierą najnowszego filmu o przygodach agenta 007 publikujemy artykuł o tym, jak w ciągu dziesięcioleci zmieniał się wizerunek najsłynniejszego szpiega Jej Królewskiej Mości.