Focus.pl kontynuuje istnienie po zmianie właściciela

Szanowni Czytelnicy,
Focus.pl kontynuuje istnienie po zmianie właściciela

miło mi poinformować, że serwis internetowy Focus.pl zmienił właściciela i będzie kontynuował swoje istnienie w Internecie. W dniu 29 marca 2022 r. nabyliśmy prawa do Focus.pl od Burda Media Polska Sp. z o.o.

Chyba nie ma osoby, która w jakiś sposób nie kojarzyłaby Focus.pl, dlatego cieszymy się, że serwis nie zniknie z polskiego Internetu i nieprzerwanie będzie kontynuował dostarczanie swoim Czytelnikom ciekawych informacji ze świata nauki i nie tylko. Jesteśmy przekonani, że decyzja o poprowadzeniu Focus.pl, choć podjęta szybko, nie mogła być inna.

Tematyka Focus.pl jest nam znana i bliska od lat, wierzymy więc, że nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli jak najszybciej przekonać Was, że Focus.pl będzie znakomitym miejscem na mapie polskiego Internetu, które warto regularnie odwiedzać. 

Zamierzamy utrzymać dotychczasowego ducha Focus.pl, jednocześnie mamy przygotowany plan jego rozwoju, tak by nadal był aktualnym i interesującym źródłem wiedzy. Będziemy przy tym czujnie obserwować, o czym czytacie najchętniej i wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Na pewno najbliższe kilka miesięcy będzie bardzo intensywne – możecie spodziewać się nowego wyglądu serwisu i rezygnacji z części reklam, a także rozszerzania zespołu Redakcji. Potrzebujemy oczywiście czasu na pełne wdrożenie naszych planów, ale postaramy się, by Czytelnicy mogli jak najszybciej poznać Focus.pl w tej nowej, pełnej odsłonie.

Możecie się kontaktować z nami tutaj.