GIGAnci Życia – bądź sobą z Plus na Kartę

Internetu używamy dziś na każdym kroku. Codzienne czynności, praca, zabawa, nauka – często nawet nie zastanawiamy się, w jaki sposób korzystamy z informacji, jaką ścieżką idzie wysłane przyjaciołom zdjęcie z imprezy. Internet jest nam niezbędny, by iść do przodu i się nie zatrzymywać. Warto postawić na taki, który pozwoli nam być GIGAntami Życia.
GIGAnci Życia – bądź sobą z Plus na Kartę

GIGAnci Życia na wakacjach

Każdy z nas lubi poleniuchować, a rozpoczynające się wakacje to czas, kiedy tak młodsi, jak i starsi mogą sobie pozwolić na więcej. Wakacje to pora wyjazdów, zabaw do rana, nadrabiania filmowych zaległości, gier online do późna. Niezależnie od tego, jakie są twoje plany, lepsze będą z internetem. A jeśli tak, to Plus na Kartę jest dla ciebie i nie ma lepszej chwili, by zostać GIGAntem Życia. Weź 6400 GB danych i używaj jak chcesz – na start dostaniesz 900 GB, a później co miesiąc 500 GB przez 11 miesięcy.

GIGAnci Życia mają wszystkiego więcej, a ich życie jest łatwiejsz. Lubisz piłkę nożną? Cóż za przypadek, wszak właśnie toczą się Mistrzostwa Europy UEFA EURO 2024. Weź gigabajty ze sobą, smartfon i oglądaj, gdzie chcesz – w lesie, w pubie przy szklaneczce czegoś zimnego, w tramwaju, w pociągu. Kibicuj naszej reprezentacji, kibicuj, komu chcesz,

A może nie lubisz piłki nożnej? Wolisz oglądać filmy? 6400 GB to dość, by nadrobić zaległości serialowe i obejrzeć duże premiery filmowe. Udaj się na pustynie Diuny, bądź GIGAntem Życia i dosiądź Praszczura Pustyni, ogromnego Szej-huluda, śledź losy Rodu Smoka i Mroczną Materię, poznaj Władców Przestworzy. Bądź gdzie chcesz, kim chcesz i z kim chcesz.

Oglądaj, graj, poznawaj – gdzie chcesz i kiedy chcesz

Filmy to nie to, co lubisz? Wolisz grać do rana? Zdradzę ci sekret: możesz to zrobić! GIGAnci Życia mogą grać ile chcą i w co chcą, bo mają 6400 GB do wykorzystania. Chcesz zwiedzić postapokaliptyczny świat Fallout 76? A może wolisz heroiczną przygodę w świecie Gwiezdnych Wojen ze Star Wars: The Old Republic? Internet z Plus na Kartę możesz mieć zawsze przy sobie, a mając internet, możesz grać nawet wtedy, kiedy twój komputer jest daleko, korzystając z serwisów do grania w chmurze.

Nie lubisz grać ani oglądać filmów? Ach, jesteś poważnym GIGAntem. A zdjęcia lubisz robić? Niezależnie czy masz aparat, czy wolisz fotografować smartfonem i tak najprzyjemniejsze jest dzielenie się później efektami. Chwytaj chwilę, zachowuj ją na zdjęciach, wysyłaj je do chmury, dziel się fotografiami na portalach społecznościowych. Jutro będzie futro, nie ma na co czekać. GIGAnci Życia czekać nie muszą, bo mają dość dostępnych danych, by mogli żyć pełnią życia i robić to, co chcą wtedy, kiedy chcą.

A może wolisz wakacje wykorzystać, by się czegoś nowego nauczyć? Internet to nieprzebrane źródło wiedzy, kursów, książek. Mając internet i trochę samozaparcia możesz nauczyć się grać na pianinie, poznać język japoński i sztukę kaligrafii, wyuczyć się haftu albo orientalnej kuchni. Zadziwisz nie tylko siebie, ale także rodzinę i przyjaciół. A może wolisz zabrać ich ze sobą na taką przygodę? Tylko od ciebie zależy, co zrobisz. GIGAnci życia robią to, czego pragną i mogą wybierać, z kim to zrobią.

Bądź GIGAntem Życia. Jedź na wycieczkę, weź ze sobą Internet w Plus na Kartę. Niech cię prowadzi nawigacja, niech cię prowadzi ciekawość, niech Smartfon i Moc Będą z Tobą. Bo 6400 GB będzie z tobą na pewno. Możesz być, kim chcesz.

Lokowanie produktu