Grupa Polsat Plus uruchamia Liberty.eu, nowy sklep internetowy ze smartfonami

Sklep ze smartfonami, a wkrótce też z akcesoriami i innymi urządzeniami elektronicznymi – tym właśnie jest Liberty.eu, sklep internetowy otworzony przez Grupę Polsat Plus. Znajdziemy tam szeroki wybór sprzętów w atrakcyjnych cenach.
Grupa Polsat Plus uruchamia Liberty.eu, nowy sklep internetowy ze smartfonami

Liberty.eu to nowy sklep internetowy, w którym dostępne są smartfony, a już niebawem także akcesoria i inne produkty z branży nowych technologii

Liberty należy do Grupy Polsat Plus i od 28 lat sprzedaje produkty i usługi Plusa oraz Polsat Box. Ma więc ogromne doświadczenie, zwłaszcza że jest też wyłącznym partnerem zarządzającym siecią 824 salonów sprzedaży obydwu marek. W strukturze Liberty Poland są też dwa Call Center, gdzie odbywa się zdalna sprzedaż. Teraz z kolei pojawia się sklep internetowy, w którym kupić możemy smartfony.

Telefony dostępne są w atrakcyjnych cenach, ale na smartfonach się nie skończy. Zgodnie z zapowiedzią, w najbliższym czasie oferta sklepu zostanie uzupełniona dodatkowo o tablety, smartwatche, akcesoria i inne urządzenia elektroniczne. Sprzedaż wspiera zespół profesjonalnych i doświadczonych doradców.

Jednocześnie Liberty przechodzi również proces zmian wizualnych, które są zgodne z wizerunkiem całej Grupy Polsat Plus. To kolejny etap realizowanego przez Grupę planu rebrandingu i harmonizacji marek. Wyrazisty oraz spójny zarówno na poziomie strategicznym, jak i wizualnym, system nowej identyfikacji ułatwia szybkie zrozumienie oferty. Nowe logo oraz klarowna identyfikacja graficzna marki mają pomóc w pozycjonowaniu Liberty jako znaczącego gracza na rynku sprzedaży detalicznej smartfonów i produktów elektronicznych.

Strona www.liberty.eu cechuje się minimalizmem i przejrzystością. Dostępnych mamy na razie 147 modeli smartfonów od takich producentów, jak Honor, Infinix, Samsung, Oppo czy Apple. Na plus jest fakt, że z łatwością możemy wyszukać konkretny model, posługując się różnymi kryteriami – rozmiarem ekranu, rozdzielczością aparatu, dostępną pamięcią i oczywiście ceną. Znajdziemy tam również opcję szybkiego przejścia do oferty abonamentów czy internetu w Plusie oraz telewizji Polsat Box, co też jest plusem.