Haier startuje ze świetną promocją. Oddaje pieniądze za zakup AGD

Urządzanie mieszkania i zakup odpowiednich sprzętów AGD to nie lada wyzwanie, zwłaszcza pod względem finansowym. Promocje organizowane przez producentów są więc świetną okazją, by trochę zaoszczędzić, albo odzyskać część wydanych pieniędzy, jak to ma miejsce w przypadku firmy Haier.
Haier startuje ze świetną promocją. Oddaje pieniądze za zakup AGD

Haier oddaje pieniądze za zakupy

Cashback to popularna forma promocji, zachęcających klientów do zakupu sprzętów danej firmy. Jest to po prostu zwrot części wydanych środków po spełnieniu odpowiednich warunków. Zwykle chodzi o rejestrację paragonu czy wypełnienie specjalnego formularza. Dzięki temu część pieniędzy, które przeznaczyliśmy na zakupy, wraca na nasze konto i możemy wydać je na kupno czegoś innego. Taka oferta jest szczególnie atrakcyjna, gdy mamy w perspektywie naprawdę spore wydatki, z jakimi wiąże się wymiana sprzętów AGD w domu.

Haier zorganizował więc akcję cashback na zestawy AGD i od razu trzeba zaznaczyć, że chodzi jedynie o sprzęt do zabudowy i chłodnictwo wolnostojące. Jeśli polowaliście na pralki i suszarki wolnostojące, to niestety ich nie obejmuje promocja, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by odzyskane w ten sposób środki przeznaczyć właśnie na ich zakup. Mimo tych ograniczeń wybór jest naprawdę spory, bo możemy na przykład wybrać lodówkę multidoor i dobrać do niej dodatkowy produkt producenta, taki jak piekarnik, okap czy kuchenka mikrofalowa, by cieszyć się z pokaźnego zwrotu na konto.

Ile można odzyskać? Wszystko zależy od tego, jak dużo wydamy na sprzęt:

  • Zwrot 400 złotych otrzymamy, gdy na zakupy wydamy 3500 – 6499,99 zł,
  • Za rachunek 6500 zł – 8999,99 zł na nasze konto wróci 900 złotych.
  • 1600 złotych odzyskamy, płacąc za sprzęt 9000 zł – 10999,99 zł.
  • Zwrot 2200 złotych możemy uzyskać przy zakupach 11000 zł – 14999,99 zł.
  • Natomiast za wydanie 15000 zł i więcej, na nasze konto wróci 3100 złotych.

Warto jednak wiedzieć, co należy zrobić, by na zwrot się załapać, bo same zakupy to nie wszystko. Konieczny jest zakup minimum 2 objętych promocją produktów i wystawić o nich opinie razem z hastagiem #Haier_Plus. Następnie rejestrujemy zakup na stronie promocja-haier.pl i czekamy na weryfikację zgłoszenia. Chociaż promocja trwa do 15 kwietnia, należy się spieszyć, bo pula zwrotów wynosi zaledwie 100 tys. złotych, więc jak to się mówi – kto pierwszy, ten lepszy. Pamiętajcie tylko, by wcześniej zerknąć na regulamin akcji, gdzie Haier wymienił, które modele sprzętów są objęte tą promocją.