Haier ma nową lodówkę z serii 3D. Dzięki niej zachowasz świeżość produktów na dłużej

Oferta lodówek firmy Haier powiększyła się właśnie o kolejny model z serii 3D – Haier HTW7720DNGB. Dzięki specjalnemu projektowi pozwala na jeszcze efektywniejsze wykorzystanie miejsca, a przede wszystkim – na zachowanie produktów w świeżości przez dłuższy czas. A to wszystko przy jednoczesnej oszczędności energii.
Haier ma nową lodówkę z serii 3D. Dzięki niej zachowasz świeżość produktów na dłużej

Przedłóż świeżość swoich produktów z elegancką i energooszczędną lodówką Haier

Seria 3D od Haier składa się z 3-drzwiowych lodówek, a ta najnowsza o szerokości 70 cm oferuje jeszcze więcej miejsca do przechowywania. Jednak ilość miejsca to jedno, a jego efektywne wykorzystanie to coś zupełnie innego. Producent postarał się więc, by dostosować swoją najnowszą chłodziarko-zamrażarkę do potrzeb użytkowników. W środku znajdziemy specjalne szuflady z możliwością dostosowania temperatury do znajdującej się tam żywności. W zależności od tego, czy umieścimy tam warzywa i owoce lub produkty mięsne albo ryby, możemy regulować temperaturę w zakresie od -3°C do +5°C.  

Do naszej dyspozycji jest też Humidity Zone, szuflada z wilgotnością na poziomie 90% i automatycznym jej zarządzaniem, która stwarza idealne warunki dla owoców oraz warzyw, utrzymując je w świeżości nawet dwa razy dłużej niż przy normalnym przechowywaniu. Oznacza to koniec marnowania żywności, która często bardzo szybko traci nie tylko na wyglądzie, ale przede wszystkim psuje się w nieodpowiednich warunkach.

Świetną sprawą są również szuflady Easy Access – ta strefa nie tylko umożliwia szybki i łatwy dostęp do zamrożonych produktów, ale też pozwala na wygodne ich przeglądanie. Ponadto ergonomiczna konstrukcja szuflad zapobiega wydostawaniu się zimnego powietrza przy otwieraniu, co zmniejsza straty energii o nawet 60%.

Chociaż oświetlenie w lodówce nie jest czymś, co podczas wyboru urządzenia wydaje nam się najistotniejsze, to jednak jest to bardzo ważna kwestia i Haier o tym nie zapomniał. Na pokładzie znalazł się system Haier Daylight LED oświetlający zawartość lodówki i sprawiający, że każdy jej zakamarek jest doskonale widoczny. Przy da się to zarówno podczas przeglądania i uzupełniania zapasów, jak i sprzątania wnętrza.

Haier HTW7720DNGB to lodówka z klasą energetyczną D, cechuje się więc lepszą wydajnością, oszczędnością energii i dbałością o środowisko w porównaniu z klasą F. Jej wymiary wynoszą – 200,6 cm wysokości, 70 cm szerokości i 67,5 cm głębokości. Waga wynosi natomiast 109 kg. Jest to lodówka wolnostojąca w kolorze czarnym, z półkami wykonanymi z przezroczystego plastiku. W środku nie zabrakło też uchwytu na butelki, tacki na jajka oraz na lód czy możliwości regulacji półek.

Cena tego modelu wynosi 4799,99 złotych, jednak przy okazji można skorzystać z kilku ciekawych promocji, takich jak casback od firmy Haier czy nawet 2 raty gratis przy rozłożeniu płatności na 30 rat 0% w sklepie Media Expert.