Hama Balance Scooter City Cruiser – Deskorolka XXI wieku

Jeśli tęsknisz za dzieciństwem i uwielbiasz technologiczne nowości, ta elektryczna deskorolka powstała właśnie z myślą o tobie.

Hama Balance Scooter City Cruiser to świetny sposób na poruszanie się tam, gdzie auta nie wjadą. Ten niewielki gadżet nie tylko usprawnia przemieszczanie się z jednej dzielnicy do drugiej, ale też pozwala spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu. Utrzymanie równowagi na deskorolce tylko pozornie wydaje się trudne. Wystarczy kilkanaście minut, by opanować najprostsze manewry, a po godzinie jazdy można już nie tylko rozpędzać się i hamować, ale też wykonywać bardziej skomplikowane zakręty. Jazda na elektrycznej deskorolce jest bardzo łatwa, bo po prostu opiera się na balansowaniu własnym ciałem. Jest to też świetny trening równowagi.

Deskorolka elektryczna Hama City Cruiser została zaprojektowana tak, by każdy niezależnie od wieku mógł bezpiecznie się na niej poruszać.

Antypoślizgowe maty zabezpieczają przed utratą równowagi, a wbudowane w podstawę lampki LED gwarantują widoczność na drodze. Dzięki silnikowi elektrycznemu urządzenie pokonuje wzniesienia o nachyleniu do 15 stopni i osiąga prędkość nawet 15 km/godz.

Ciekawym rozwiązaniem jest też tryb bezpieczeństwa. Gdy bateria pojazdu bliska jest rozładowania, Balance Scooter zaczyna hamować i delikatnie się zatrzymuje. Dzięki temu nie ma obawy, że się z niej spadnie. Pojemny akumulator pozwala przejechać na jednym ładowaniu nawet do18 kilometrów, co sprawia, że Balance Scooter City jest doskonałą alternatywą dla rowerów. Atutem urządzenia jest też wytrzymała i lekka konstrukcja, która pozwala korzystać z deskorolki osobom ważącym do 120 kg.