Miłośnicy złota i luksusu wyciągajcie portfele. Nowy smartwatch Huawei już w Polsce, ale ta cena…

Huawei nie idzie w ślady innych chińskich firm i chętnie wypuszcza swoje urządzenia poza rodzimy rynek – niezależnie, czy są to nowe składaki, flagowce czy smartwatch pokryty złotem. Tak, właśnie ten model – Huawei Watch Ultimate Design – pojawił się właśnie w naszym kraju, a jego cena niejednego zwali z nóg.
Miłośnicy złota i luksusu wyciągajcie portfele. Nowy smartwatch Huawei już w Polsce, ale ta cena…

Taki piękny i taki drogi – Huawei Watch Ultimate Design już dostępny w Polsce

Podczas gdy konkurencja najlepsze lub też te bardzo niszowe urządzenia trzyma w Chinach, Huawei wprowadza je na globalny rynek, w tym także do Polski. Dzięki temu, jeśli tylko ktoś ma na to ochotę, bez problemu może kupić któregoś ze składaków producenta, albo właśnie najnowszy flagowy zegarek Huawei Watch Ultimate Design, którego wygląd może przyprawić niektórych o zawrót głowy. A jeśli nie wygląd, to jego cena z pewnością już tak.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to wariant smartwatcha Huawei Watch Ultimate, a więc tego najpotężniejszego zegarka w ofercie producenta. Został on stworzony, by towarzyszyć nam we wszystkich, nawet najbardziej wymagających i ekstremalnych przygodach.

To ultrawytrzymałe, technologiczne i wizualne arcydzieło, z którym każda wycieczka zamieni się w niezapomnianą ekspedycję. Pokonuj kolejne szczyty, zanurzaj się w nieznane głębiny i eksploruj podwodne piękno ze smartwatchem ostatecznym – chwali się Huawei.

Już sam wariant podstawowy robi ogromne wrażenie, ale to dopiero ten najnowszy, z dopiskiem Ultimate Design pokazuje, na co naprawdę stać producenta w kwestii wykończenia. Urządzenie bowiem w środku się nie zmieniło, więc to na zewnątrz Huawei zaszalał.

Wprowadzamy dziś zupełnie nową kategorię urządzeń – Ultimate Design. Będą to propozycje wybitne, cechujące się bezkompromisowym podejściem do projektowania, stworzone, by zaskakiwać. Taki właśnie jest HUAWEI Watch Ultimate Design – pierwszy w historii Huawei smartwatch z 18-karatowym złotem. Najnowszy smartwatch łączy w sobie jubilerskie rzemiosło, zarezerwowane dotychczas wyłącznie dla luksusowych klasycznych zegarków, z przełomowymi innowacjami technologicznymi w zakresie nurkowania, trwałości i dbania o zdrowie użytkownika. – mówi Martin Sun, Country Manager, Huawei CBG Polska.

Czytaj też: Huawei Watch Ultimate Design – tańszy niż myślałem, ale i tak go nie kupię

Tak, Huawei Watch Ultimate Design to towar naprawdę luksusowy, bo jego obudowę wykonano m.in. z 18-karatowego złota. Sześć złotych inkrustacji wkomponowano w bezel, osadzając je ręcznie w ceramicznej formie. Skala też jest pozłacana, a całość trzykrotnie grawerowana 5-mikronowym laserem.

Pokrótce przypomnę tylko, że Watch Ultimate oferuje 1,5-calowy panel LTPO AMOLED o rozdzielczości 466×466 pikseli, pokryty szkłem szafirowym. Na pokładzie znalazły się czujniki do pomiaru EKG, tętna, snu, stresu, saturacji krwi, temperatury skóry i takie specjalne funkcje, jak wykrywanie sztywności tętnic. Zegarek oferuje też wodoodporność do 10 ATM, akumulator, który może wystarczyć nawet na 14 dni pracy oraz łączność Bluetooth 5.2 (BR+BLE+EDR), GPS, NFC. W zwykłej wersji kosztuje on w Polsce 4079 zł, jednak złoty wariant musi być odpowiednio droższy.

Debiutujący w Polsce Huawei Watch Ultimate Design kosztuje aż 12999 złotych i dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie Huawei.pl. Dla chętnych Huawei dorzuca dodatkowy rok gwarancji, darmową dostawę i 20 rat z RRSO 0 %.