Informator “Perspektyw” dostępny w wersji mobilnej

Mobilny Informator dla Maturzystów – InforMATUR 2014 – bezpłatna aplikacja jest już dostępna na wszystkie typy smartfonów.

Pierwsza edycja mobilnego informatora Perspektyw wzbudziła duże zainteresowanie maturzystów 2013. Obecna wersja jest już przetestowanym narzędziem, które w nowoczesnej formie oferuje informacje o ofercie polskich uczelni na rok akademicki 2014/15.

Maturzyści mogą bezpłatnie uzyskać komplet informacji o studiach pierwszego stopnia i jednolitych magisterskich, zasadach przyjęć i trybie studiowania na wszystkich polskich uczelniach. Jest też poradnik z opracowanymi przez ekspertów tekstami pozwalającymi lepiej przygotować się do matury.

Prosty w obsłudze InforMATUR 2014 pozwala na swobodne przeglądanie ofert wybranych uczelni lub na szybkie odnalezienie konkretnego kierunku wśród wszystkich prowadzonych w Polsce programów studiów.

– Przygotowaliśmy funkcje Informatora w taki sposób, aby odpowiadał potrzebom każdego maturzysty. I tego, którego interesują wyłącznie studia, np. techniczne, ale jeszcze nie zdecydował jakie, a także osoby zdecydowanej na konkretny kierunek, która porównuje na ekranie swojego smartfona zasady przyjęć, szuka właściwego trybu studiów. To jedyna kompletna aplikacja dla kandydatów na studia z tyloma opcjami przeglądania – mówi Przemysław Siwiński, dyrektor IT w Perspektywach.

InforMATUR 2014 można pobierać bezpłatnie na urządzenia z systemem Android, iOS oraz już wkrótce (grudzień 2013) Windows Phone.