Nowy iPhone w dobrej cenie – niemożliwe? A widzieliście ofertę Plusa?

Najnowsza jak dotąd generacja iPhone’ów to smartfony o doskonałej mocy i wydajności. Nie może zatem dziwić, że zarówno standardowy iPhone 15, jak również edycje Pro i Pro Max cieszą się kolosalnym zainteresowaniem na całym świecie. Dla wielu osób przeszkodą jest cena – produkty Apple kosztują znacznie więcej niż konkurencyjne urządzenia. Jednak oferty, jakie przygotował Plus, sprawiają, że można mieć nowoczesny telefon bez odczuwania tego w domowym budżecie.
Nowy iPhone w dobrej cenie – niemożliwe? A widzieliście ofertę Plusa?

Czy warto kupić nowego iPhone’a? Jak najbardziej. To doskonałe połączenie innowacyjnych rozwiązań z atrakcyjnym designem, dzięki czemu samo używanie telefonu stanowi czystą przyjemność. Niewielkie, wygodnie leżące w dłoni urządzenie to przenośne centrum rozrywki i multimediów, doskonale nadające się również do pracy oraz edukacji. A dzięki gwarantującym wysoką jakość zdjęć aparatom i możliwościom nagrywania klipów wideo w rozdzielczości 4K każdy może uwieczniać wszystkie miłe chwile w świetnej jakości. Oferta Plus to propozycja, koło której ciężko przejść obojętnie, a dzięki niej możesz mieć wybrany model iPhone’a bez wyrzeczeń!

iPhone w Plusie – wygodny zakup, rozsądne koszty

Wiele osób, które miały okazję zapoznać się z systemem iOS, pozostaje przy nim na lata. Co ciekawe, nieczęsto działa to odwrotnie, czyli rzadko zdarza się przejście z iOS na inny system mobilny. Nie może to dziwić, ponieważ system operacyjny Apple’a jest nie tylko niezwykle wygodny i przejrzysty, ale również umożliwia bezproblemową pracę z innymi urządzeniami producenta. Dlatego jeśli szuka się telefonu wydajnego i komfortowego w obsłudze, iPhone jest najbardziej polecanym rozwiązaniem.

Ale jak wejść w jego posiadanie? W dawnych latach media donosiły o osobach, które były gotowe sprzedać własną nerkę, aby tylko kupić wymarzone urządzenie. Uprzedzam od razu – Plus nie wymaga takich poświęceń. Co więcej – jego oferta została przygotowana w taki sposób, aby żadne nie były potrzebne. Trzy oferty to trzy różne możliwości pozyskania iPhone’a na bardzo korzystnych warunkach.

Jakie to oferty? To dwa programy, które nazywają się “Plus Wymiana”, “Plus Odkup” oraz oferta “Wakacje od rat”. Przyjrzyjmy się każdemu z nich.

Plus Wymiana, czyli nowy iPhone co 2 lata – jeśli tylko chcesz

Plus Wymiana to genialne rozwiązanie dla osób, które nie tylko nie chcą od razu płacić pełnej kwoty za wybrany telefon, ale również co jakiś czas wymieniać go na nowy! Możesz wybrać dowolny abonament oraz model iPhone’a, a koszt zostanie rozdzielony na 36 miesięcy. Jednak już po 24 miesiącach możesz:

• zwrócić iPhone bez zbędnych formalności i wybrać nowy iPhone z nową umową. Co istotne – nie spłacasz pozostałych 12 rat!
• spłacić pozostałą kwotę w całości lub w 12 ratach, a wówczas telefon stanie się Twoją własnością.

W przypadku iPhone’a 14 ze 128 GB pamięci i w wariancie spłaty 24 rat. Po zwróceniu go i wybraniu nowego modelu łączny koszt sprzętu wynosi 2699 złotych. Płacisz 499 złotych na start, a następnie przez 24 miesiące raty po 91,66 zł/mies.

Plus Odkup, czyli nowy iPhone za stary telefon

Drugi program, jaki przygotował Plus, jest Plus Odkup. Umożliwia oddanie dotychczas używanego telefonu i zmniejszenie w ten sposób kosztów nowego iPhone’a. Jego zaletą jest także to, że pomagasz w ochronie środowiska – oddany telefon zostanie zutylizowany w sposób ekologiczny. Jak dużo można zyskać? Plus podaje przykład:

“Wybierając iPhone 14 128 GB i odsprzedając np. iPhone’a 13 128 GB w bardzo dobrym stanie, można zyskać nawet 617 złotych z odsprzedaży. Zatem iPhone 14 128 GB można mieć już od 2882 złotych (kwota wynika z odliczenia kwoty z odsprzedaży iPhone 13 128 GB od standardowej ceny iPhone’a 14).”

Raty? Nie ma się co śpieszyć

Wakacje od rat to świetne rozwiązanie dla osób, które mają na głowie dużo wydatków. Czasem tak w życiu bywa, że czyha na nas mnóstwo opłat, a zarazem stary telefon odmawia posłuszeństwa. Z Plusem nie jest to problem, a ten program ułatwi Ci życie. Na czym polega?

Po prostu pierwszą ratę za urządzenie płaci się dopiero po sześciu miesiącach. W przypadku nowego klienta warunkiem jest zakup smartfona iPhone z umową abonamentową oraz usługą Serwis Urządzenia Premium 24. Obecny klient musi regularnie spłacać abonament od min. 6 miesięcy i nabyć sprzęt wraz z tą samą usługą, czyli Serwis Urządzenia Premium 24.

Decydując się na zakup iPhone 14 128 GB w ramach oferty Wakacje od rat opłata początkowa za sprzęt wynosić będzie 499 złotych, a po pół roku opłata miesięczna wynosić będzie 91,66 zł/mies. przez 36 miesięcy – łącznie 3799 złotych.

Plus – promocje, które naprawdę się opłacają

Czy warto skorzystać z tych programów? Oczywiście. Każdy z nich umożliwia otrzymanie nowego iPhone’a na własny użytek bez większych kosztów. Dlatego jeśli chcesz używać na co dzień z telefonu marki Apple i cieszyć się pełnym komfortem, skorzystaj z wybranego już dzisiaj!

Lokowanie produktu: Plus