iPhone’y w jeszcze atrakcyjniejszych cenach w sieci Plus

Zakup iPhone’a wiąże się ze sporym wydatkiem, dlatego wszelkie opcje obniżenia ich ceny zawsze są mile widziane. Takie możliwości daje nam właśnie Plus, bo w ramach programów Plus Wymiana, Plus Odkup i Wakacje od rat, koszt zakupu iPhone’a będzie znacznie niższy.
iPhone’y w jeszcze atrakcyjniejszych cenach w sieci Plus

Plus daje klientom możliwość wyboru i przedstawia oferty zakupu smartfonów Apple dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ponadto operator wychodzi naprzeciw klientom, dając im nawet możliwość wymiany smartfona co dwa lata, co też jest świetną opcją dla tych, którym telefon szybko się nudzi i chcieliby spróbować czegoś nowego. Przyjrzyjmy się bliżej wszystkim opcjom, jakie oferuje nam Plus.

Plus Wymiana – nowszy iPhone co dwa lata

Plus Wymiana to program ratalny, w ramach którego można kupić iPhone’a w niskich ratach i co 2 lata wymieniać go na nowszy model. Aby skorzystać z oferty należy wybrać dowolny abonament oraz jeden z modeli iPhone, np.: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, w umowie ratalnej na 36 miesięcy. Jednak nie musimy spłacać całości, bo już po 24 miesiącach można dokonać wyboru:

  • nie spłacać pozostałych 12 rat, zwrócić iPhone bez zbędnych formalności i wybrać nowy iPhone z nową umową (zwracany iPhone powinien być sprawny i w dobrym stanie, ale może mieć standardowe oznaki użytkowania),
  • spłacić pozostałą kwotę w całości lub w 12 ratach i pozostawić sobie telefon na własność.

Jeśli więc wybierzemy iPhone’a 14 128 GB, w wariancie spłaty 24 rat, a następnie zwrócimy go i wybierzemy nowy model, łączny koszt sprzętu wyniesie nas 2699 złotych – 499 złotych na start i 24 raty po 91,66 zł/mies.

Plus Odkup to możliwość pozbycia się starego smartfona i zaoszczędzenia na zakupie nowego

W ramach tego programu możemy podczas wizyty w salonie odsprzedaż używany smartfon, a pozyskane w ten sposób środki przeznaczyć na opłacenie należności za abonament albo pokrycie kosztów nowego smartfona. Oczywiście tutaj wszystko zależy od tego, jaki model odsprzedamy i w jakim jest on stanie, dlatego w przypadku każdego klienta będzie to bardzo indywidualna sprawa. Plus jednak podaje nam przykład.

Jeśli wybierzemy iPhone’a 14 128 GB i odsprzedamy np. iPhone’a 13 128 GB w bardzo dobrym stanie, możemy zyskać nawet 1024 złote z odsprzedaży. Zatem nowy iPhone 14 128 GB dostępny będzie od 2475 złotych (kwota wynika z odliczenia kwoty z odsprzedaży iPhone 13 128 GB od standardowej ceny iPhone’a 14).

Wakacje od rat

Wakacje od rat to promocja, której nazwa mówi nam już bardzo dużo, bo Plus pozwala nam zapłacić pierwszą ratę z smartfona dopiero po 6 miesiącach, niezależnie od wybranego wariantu ratalnego. Warunkiem skorzystania z promocji:

  • przez nowego klienta jest zakup smartfona z umową abonamentową wraz z usługą Serwis Urządzenia Premium 24,
  • w przypadku obecnych klientów jest regularne spłacanie abonamentu od min. 6 miesięcy oraz zakup sprzętu wraz z usługą Serwis Urządzenia Premium 24.

Decydując się na zakup iPhone 14 128 GB w ramach oferty Wakacje od rat, opłata początkowa za sprzęt wynosić będzie 499 złotych, a po pół roku opłata miesięczna wynosić będzie 91,66 zł/mies. przez 36 miesięcy – łącznie 3799 złotych.

Szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych ofert znajdują się na stronie www.plus.pl.