Jak dobrze wykorzystać technologie mobilne?

Już ponad połowa z nas posiada smartfon lub tablet, coraz więcej internautów korzysta z sieci przez urządzenia mobilne. Jak to przekuć w sukces? O tym porozmawiają eksperci podczas I Kongresu Mobilnego w Warszawie.

Mobilność staje się naszą codziennością. Wychodząc z domu znacznie częściej zapominamy portfela niż smarfona. To on jest naszym centrum komunikowania się ze światem. W 2001 r. według badania OBOP Polakom telefon komórkowy kojarzył się przede wszystkim z bezpieczeństwem oraz możliwością skontaktowania się z kimś bliskim. Dziś dzięki smartfonom jesteśmy bliżej świata, uczestniczymy w globalnym dialogu, jesteśmy na bieżąco i mamy dostęp do najświeższych informacji. A także możemy na nie reagować niezależnie od tego, gdzie się znajdujemy.

Oczywiście nasze możliwości zależą od tego, co zaproponują firmy działające w tym sektorze: od producentów sprzętu, przez twórców aplikacji po agencje zajmujące się mobilnym marketingiem. O najlepszych praktykach branżowych opowiedzą 15 kwietnia 2015 r. eksperci biorący udział w I Kongresie Mobilnym na Stadionie Narodowym w Warszawie. Oprócz prezentacji dotyczących projektowania aplikacji i prowadzenia kampanii odbędą się liczne dyskusje i rozmowy kuluarowe.

Technologiom mobilnym w Polsce poświęcony był jeden z odcinków audycji “Człowiek 2.0” w Radiu TOK FM. Zachęcamy do jego odsłuchania z archiwum:

I Kongres Mobilny odbędzie się 15 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Polak 2.0. Ceny biletów zaczynają się od 369 zł.