Jak nowe technologie wpływają na sztukę [AUDYCJA]

Uwaga, w wielkanocny poniedziałek zapraszam na specjalne wydanie mojej audycji! Po godz. 12 na antenie TOK FM będę rozmawiać o estetyce interakcji, sztuce interaktywnej i wzajemnych relacjach między światem cyfrowym i artystycznym.

Audycja „Człowiek 2.0” ma swoje stałe miejsce na antenie TOK FM – sobotnie wieczory. Jednak na święta przygotowałem jej dodatkowe, specjalne wydanie, którego będziecie mogli posłuchać w Lany Poniedziałek parę minut po godz. 12. Moimi gośćmi będą:

Wiesław Bartkowski gościł już w moich audycjach, poświęconych nowym rodzajom interfejsów oraz ożywionym przedmiotom. W tej ostatniej rozmawiałem także z przedstawicielami grupy panGenerator, więc przypomnę wystąpienie z TEDxWarsaw pokazujące możliwości jednej z interaktywnych instalacji:

A tu przykład instalacji z Ogrodu Interakcji SWPS, o której opowiada Wiesław Bartkowski:

Paweł Pokutycki będzie mówił m.in. o dziedzinie zwanej RFID art. Jej przykład to projekt Urban Eyes, którego elementem jest karmienie miejskich gołębi miniaturowymi elementami elektronicznymi…

Inne strony warte uwagi:

Audycji możecie posłuchać 21 kwietnia po godz. 12 na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępna jako podcast na stronie archiwum oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Zapraszam!