Jak polepszyć swoje życie seksualne?

Niedawno przeprowadzono Pierwsze Ogólnopolskie Badanie Skuteczności Feromonów. Celem badania była rzetelna i obiektywna ocena wpływu feromonów oferowanych na polskim rynku.

W badaniu wzięły udział 984 osoby, które stosowały feromony, z czego 66% stanowili mężczyźni, 34% kobiety. Przeprowadzone badanie było w pełni anonimowe. Badanie przeprowadzone zostało drogą elektroniczną, za pomocą formularza, eliminując możliwość wielokrotnego wypełnienia ankiety przez jedną osobę. Przeprowadzający badanie nie znali tożsamości osób biorących udział w ankiecie. Udział w badaniu był dobrowolny.

CZY FEROMONY DZIAŁAJĄ?

Spośród 984 badanych, aż 969 osób (98,48%) stwierdziło, że feromony działają na ludzi. 15 pozostałych osób (1,52%) stwierdziło, że po zastosowaniu feromonów nie odczuło żadnych zmian.

JAK FEROMONY WPŁYWAJĄ NA ŻYCIE POLAKÓW?

W badaniu sprawdzono ich wpływ na 5 najważniejszych obszarów życia. Jak podaje prof. Zbigniew Lew-Starowicz – wybitny polski seksuolog, feromony należą do głównego elementu tzw. Chemii miłości i wywołują: zakochanie się, euforię, odczuwanie pociągu do danej osoby, sprzyjają osiąganiu orgazmu. Sprawdziliśmy czy tak faktycznie jest.

W badaniu wyróżniono 5 obszarów działania feromonów: na osobę stosującą, na kontakty interpersonalne, na sferę intymną, na pracę oraz na zabawę.

OTO PRZYKŁADOWE PYTANIA, KTÓRE PRZEDSTAWIONO ANKIETOWANYM

  • Jak dzięki feromonom wzrasta atrakcyjność? 
  • Jak dzięki feromonom wzrasta pewność siebie?
  • Czy feromony zwiekszają podniecenie seksualne?
  • Czy feromony sprawiają, że wzrasta ilość czułości, przytulania, bliskości w związku?
  • Czy feromony mają wpływ na ilość myśli erotycznych?
  • Jak feromony wpływają na kontakty w pracy i biznesie?
  • Czy zwiększa się chęć przebywania z innymi ludźmi?
  • Jak bardzo wzrasta aktywność na imprezach i satysfakcja z zabawy?

Pełny raport z badania możesz zobaczyć na: www.feromony.pl/pobsf

PODSUMOWANIE

Dzięki stosowaniu feromonów, w każdej z powyższych sfer życiowych ludzie zauważają zmiany. Niektórzy zauważają drastyczną poprawę, na poziomie kilkuset procent, ale w większości przypadków są to zmiany na poziomie 20-40% i takich efektów możesz oczekiwać od feromonów.

CZY KAŻDY DOSTRZEGA ZMIANY?

Niektórzy nastawiają się na nadzwyczajne efekty. Myślą, że feromony są cudownym eliksirem, który sprawi, że nagle ludzie będą się na nich rzucać na ulicy lub też składać im niemoralne seksualne propozycje. Oczywiście w ten sposób feromony nie działają. Nasze badania wykazały, że feromony rzeczywiście działają, jednak są dodatkiem do osobowości, z którego należy nauczyć się korzystać.

My z feromonów jesteśmy zadowoleni. A czy sprawdzą się dla Ciebie? To już oceń sam.

Więcej:feromonyseks