Jak w przyszłości będziemy spędzać czas wolny? [AUDYCJA]

Zapraszam do słuchania audycji “Człowiek 2.0” w TOK FM. W najbliższą sobotę po godz. 14:40 i 15:40 porozmawiamy o przyszłości rozrywki i czasu wolnego.

W ciągu zaledwie kilku lat internetowe wideo zmieniło świat mediów. Gwiazdy YouTube wyrosły na poważną konkurencję dla osobowości telewizyjnych, a młode pokolenie coraz częściej ogląda filmy w smartfonie, a nie na ekranie TV. W powszechnej opinii popularność może dziś zyskać każdy, o ile tylko ma dobry pomysł. Statystyki zdają się popierać tę tezę – z YouTube korzystają dziś 24 mlnPolaków, a więc niemal wszyscy nasi internauci. Ale konkurencja w internecie staje się coraz bardziej intensywna, a wideo ma coraz lepszą jakość.

Czy dziś każdy może zostać internetowym twórcą docierającym do setek tysięcy, a nawet milionów odbiorców? I jakie formy medialnej rozrywki wypełnią nam czas wolny w przyszłości? O tym opowie mój gość w studiu TOK FM – Rafał Masny, współtwórca kanału Abstrachuje.TV, współzałożyciel firmy Abstra.

Przy okazji polecam archiwalne odcinki audycji o przyszłości pracy, roli człowieka, architekturze, popularności w sieci, przyszłości telewizji i wideo, influencerach, milenialsach i pokoleniu Z.

Nowego odcinka „Człowieka 2.0” możecie posłuchać 6 października o godz. 14:40 (pierwsza część) i o godz. 15:40 (druga część) na antenie Radia TOK FM. Później będzie dostępny jako podcast na stronie archiwum audycji oraz w aplikacji mobilnej TOK FM. Kompletny spis odcinków znajdziecie na stronie WikiRadia. Zapraszam!