Kochasz gadżety? Polubisz te 4, nawet jeśli sam nie będziesz się nimi bawić

Otaczamy się coraz większą ilością gadżetów, a od niedawna zaczynamy także uszczęśliwiać nimi nasze zwierzaki. Zobaczcie sami jakie “zabawki” kupują dla nich miłośnicy nowinek.

ZAWIESZKI NA OBROŻĘ

Czy kot może stać się zwierzęcą ikoną mody? Tak, jeśli jego właściciel śledzi światowe trendy. Na międzynarodowych targach zoologicznych Interzoo 2016 w Norymberdze firma Petitamis za- prezentowała eleganckie identyfikatory dla zwierząt w iście włoskim stylu. Zawieszki wykonane są z wysokociśnieniowego odlewu stopu cynku i aluminium. Dostępne są w dwóch wersjach: błyszczącej i matowej. Kolorowa emalia nanoszona jest ręcznie, a każdy identyfikator wysyłany jest z certyfikatem oryginalności.

Cena: 24,99–49,99 zł. Więcej: petstation.pl
 


 

PSI PRYSZNIC

Urządzenie wygląda jak przyrząd cyrkowy, ale bynajmniej nie służy do zabawy. Niewielkie lekkie koło z kilkunastoma dyszami i pojemnikiem na szampon mocuje się do ogrodowego węża. Tak skonstruowany zraszacz umożliwia umycie pupila z każdej strony, bez zalewania mu oczu hektolitrami wody.

Cena: 19,99 dol. Więcej: www.woofwasher360.com
 

ZABAWKA STEROWANA ZDALNIE

Wczasie przerwy w pracy chętnie pobawiłbyś się ze swoim pupilem? Jest na to sposób! Petcube to zabawka z wbudowanym laserem sterowanym zdalnie.

Dotykając ekranu swojego smartfona, pobawisz się z psem lub kotem na odległość, zrobisz mu zdjęcia, nagrasz zabawny film, a nawet sprawisz, że pupil usłyszy twój głos.

Cena: 199 dol. Więcej: petcube.com
 


 

POGODA POD PSEM

Pies z cukru nie jest, ale bywają sytuacje, w których lepiej, aby unikał rzęsistego deszczu. Na przykład po zabiegu chirurgicznym lub przed samym wejściem na wystawę psów. Gdy na dwo- rze słota, spacer ułatwi pa- rasol mocowany do obroży. Elegancka rączka sprawia, że całość prezentuje się całkiem stylowo. Cena: 8,99 dol. Więcej: amazon.com
 


 

FOT. MATERIAŁY PRASOWE