ZAWIESZKI NA OBROŻĘ

Czy kot może stać się zwierzęcą ikoną mody? Tak, jeśli jego właściciel śledzi światowe trendy. Na międzynarodowych targach zoologicznych Interzoo 2016 w Norymberdze firma Petitamis za- prezentowała eleganckie identyfikatory dla zwierząt w iście włoskim stylu. Zawieszki wykonane są z wysokociśnieniowego odlewu stopu cynku i aluminium. Dostępne są w dwóch wersjach: błyszczącej i matowej. Kolorowa emalia nanoszona jest ręcznie, a każdy identyfikator wysyłany jest z certyfikatem oryginalności.

Cena: 24,99–49,99 zł. Więcej: petstation.pl
 


 

PSI PRYSZNIC

Urządzenie wygląda jak przyrząd cyrkowy, ale bynajmniej nie służy do zabawy. Niewielkie lekkie koło z kilkunastoma dyszami i pojemnikiem na szampon mocuje się do ogrodowego węża. Tak skonstruowany zraszacz umożliwia umycie pupila z każdej strony, bez zalewania mu oczu hektolitrami wody.

Cena: 19,99 dol. Więcej: www.woofwasher360.com
 

ZABAWKA STEROWANA ZDALNIE

Wczasie przerwy w pracy chętnie pobawiłbyś się ze swoim pupilem? Jest na to sposób! Petcube to zabawka z wbudowanym laserem sterowanym zdalnie.

Dotykając ekranu swojego smartfona, pobawisz się z psem lub kotem na odległość, zrobisz mu zdjęcia, nagrasz zabawny film, a nawet sprawisz, że pupil usłyszy twój głos.

Cena: 199 dol. Więcej: petcube.com
 


 

POGODA POD PSEM

Pies z cukru nie jest, ale bywają sytuacje, w których lepiej, aby unikał rzęsistego deszczu. Na przykład po zabiegu chirurgicznym lub przed samym wejściem na wystawę psów. Gdy na dwo- rze słota, spacer ułatwi pa- rasol mocowany do obroży. Elegancka rączka sprawia, że całość prezentuje się całkiem stylowo. Cena: 8,99 dol. Więcej: amazon.com
 


 

FOT. MATERIAŁY PRASOWE