Listopadowy Focus wraz z DVD z filmem “High-rise”

Już możecie znaleźć w kioskach najnowszy numer “Focusa”, a wraz z nim płytę DVD z filmem w gwiazdorskiej obsadzie

Listopadowy numer Focusa otwieramy tematem, którego nie można przegapić. Małgorzata Załoga sprawdza, kto i kiedy powinien skorzystać z nowatorskich testów DNA, które pomagają wykryć zagrożenie nowotworem. Prezentujemy także fragment książki Richarda Dawkinsa pod tytułem “Światełko w mroku”, w którym przeczytacie o tym dlaczego walka z nowotworami jest tak trudna. Okazuje się, że potrafią one ewoluować.

Co jeszcze? Odwiedzimy Lichtenstein, o którym Łukasz Załuski pisze, że to “najbardziej zaskakujące państwo Europy”. Marcin Bójko sprawdza czy sztuczna inteligencja może zacząć uczyć się sama, Kazimierz Pytko szuka odpowiedzi na pytanie kim tak naprawdę jest Edward Snowden, człowiek, który ujawnił największy w historii zamach na ludzką prywatność. To jednak tylko część tekstów, wewnątrz numeru znajdziecie znacznie więcej!

Dodatkowo do części z wydań dodajemy płytę DVD z filmem „High-rise”. Zobaczycie tu takie gwiazdy jak Tom Hiddleston czy Jeremy Irons. Thriller? Sensacja? Antyutopia? Wszystko na raz. 

W szukaniu spokoju i anonimowości doktor Robert  Laing wprowadza się do luksusowego apartamentowca, który został zbudowany, aby zaspokoić wszelkie kaprysy londyńskiej elity. Szybko okazuje się jednak, że pozostali lokatorzy nie mają najmniejszego zamiaru zostawić go w spokoju. Mężczyzna staje się świadkiem, a potem uczestnikiem niezdrowej rywalizacji, która opanowuje wszystkich mieszkańców. Stopniowo pełen przepychu, zakrapianych imprez i szalonych orgii raj zmienia się w prawdziwe piekło, a do uporządkowanego świata wkracza chaos, bezprawie i przemoc. Minie dużo czasu zanim Robert Laing poczuje się tam jak u siebie.

DVD “High-rise” w sprzedaży z “Focusem”
cena: 29,99 zł (wydanie bez DVD – 7,99 zł)
format obrazu: 2,39:1 (16:9)
język: angielski (5.1), polski lektor (5.1)
napisy: polskie
czas trwania: 1:53:51

Szukajcie naszego listopadowego wydania w kioskach!

Więcej:DVD