Lot paralotnią zamiast krawata – czyli prezenty w formie przeżyć

Prezent życiaNa pewno wiele razy miałeś problem z wyborem odpowiedniego prezentu. Pierwsza myśl to najczęściej skarpetki, krawat, wino, perfumy lub kwiaty. A czy kiedykolwiek pomyślałeś o prezencie w formie przeżyć?
Lot paralotnią zamiast krawata – czyli prezenty w formie przeżyć

Prezenty w formie przeżyć wyróżniają się tym, że nigdy nie zostaną zapomniane, nie zwiędną ani się nie zniszczą. Zamiast tego motywują do działania i spełniania marzeń.

Prezenty w formie przeżyć – motywacja do spełniania marzeń

Bardzo rzadko sami podejmujemy decyzję, aby w końcu zacząć spełniać własne marzenia. Zatracamy się w codziennych obowiązkach, poświęcamy się pracy, rodzinie, obieramy inne priorytety w kwestii wydatków.  Właśnie dlatego prezenty w formie przeżyć okazują się niezastąpione, pozostawiając w naszej codzienności wspomnienia, których nie zastąpi nam żaden gadżet.  Takie prezenty wyróżniają się tym, że:

  • Zapadają w pamięć na całe życie – spośród wielu prezentów, które możesz podarować bliskiej osobie, prezent w formie przeżycia będzie wyjątkowy!
  • Motywują do spełniania marzeń – koniec z wymówkami! Przeżywanie pozytywnych emocji gwarantuje piękne wspomnienia.
  • Nie kolidują z pracą, ani z innymi zobowiązaniami – zakupione vouchery są ważne przez rok, dzięki temu obdarowany może dostosować realizację prezentu do swojego wolnego czasu.
  • Pozwalają poczuć się wyjątkowo, wywołują zachwyt u osób, którym opowiesz o swojej przygodzie.
  • Są idealnym prezentem dla osób, które „wszystko już mają” i „niczego nie potrzebują”.
  • Sprawdzają się jako prezent dla każdego i na każdą okazję. Niezależnie od wieku i płci, każdy może spełnić swoje marzenia.

Prezent w 5 minut bez wychodzenia z domu?

Bo przecież każdemu zdarza się zapomnieć lub w ostatniej chwili dowiedzieć się o imprezie urodzinowej. Czy to oznacza, że nie ma już szans na przemyślany i praktyczny prezent? Na szczęście nie!

Voucher na maila otrzymasz w 5 minut, nawet w święta i w niedzielę – o dowolnej porze. Takie rozwiązanie sprawdza się idealnie, kiedy nie masz wystarczającej ilości czasu na zakupy. Nie ma znaczenia, czy w danej chwili siedzisz na kanapie, spacerujesz po parku, czy czekasz na znajomych w kawiarni – dzięki opcji vouchera PDF wystarczy, że wybierzesz odpowiednie przeżycie, by już po kilku minutach cieszyć się niezwykłym prezentem!

Prezenty w formie przeżyć w biznesie – nowoczesny sposób na wynagradzanie pracowników

Co można kupić za premię od pracodawcy? Wymarzone buty, kurtkę, produkty spożywcze, nowy komplet ręczników itp., czyli rzeczy przydatne na co dzień. Tylko czy po upływie czasu zakładając te buty lub wycierając dłonie w nowy ręcznik, wydane pieniądze wciąż przypominają o zasługach w pracy? Chociaż taka nagroda niewątpliwie cieszy w chwili kiedy ją otrzymasz, nie ma mowy o tym, że pamięć o niej pozostanie z pracownikiem na lata.

Okazuje się, że nagradzanie swoich pracowników prezentami w formie przeżyć dużo skuteczniej motywuje ich do pracy. Dlatego coraz więcej firm decyduje się na taką formę motywowania i nagradzania zatrudnionych osób. Taki prezent z okazji świąt, dobrych wyników sprzedaży lub awansu pozwoli Twoim pracownikom poczuć, że wszyscy mają równe szanse, co pomoże otworzyć się im na siebie, poprawi ich relacje i współpracę. To również świetny sposób, aby docenić pracę całego zespołu lub zorganizować imprezę firmową.

Dlaczego o tym piszemy? Ponieważ redakcja focus.pl również skorzystała z takich prezentów, oferowanych przez sklep prezentzycia.pl – firmie, która już od 10 lat oferuje niesamowite przeżycia w całej Polsce.

Wśród innych znanych firm, które skorzystały z prezentów w formie przeżyć, znalazły się: UniCredit, Ikea, Alior Bank oraz H&M.

Lokowanie produktu