Marzenia do spełnienia od zaraz

Głowa pełna marzeń… nigdy nie zrealizowanych. Brzmi znajomo? No właśnie, najwyższy czas to zmienić!

Creative Insight Journey „Drogowskazy marzeń” to nowość na polskim rynku, która na świecie ma już spore grono fanów. Jest to innowacyjny program oparty na specjalnej metodologii wykładanej na Uniwersytecie Stanforda, w Kalifornii od ponad 30 lat.

Drogowskazy marzeń to zaczynające się w październiku 8-tygodniowe warsztaty online na platformie  www.cijpoland.com trwające łącznie 16 godzin. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają dwie godziny.

Jak to działa? Warsztaty pobudzą Twoją kreatywność, pozbawią Cię samokrytycyzmu i pokażą jak zdobywać świat! Wystarczy włączyć komputer, spotkać się z coach’em online i rozpocząć wielką wewnętrzną transformację. Kurs jest podzielony tematycznie na 8 części, przedstawianych po kolei — jedna w ciągu tygodnia. Koszt udziału w warsztatach to 850 zł, a w grupie może być od 8 do 14 osób. Kursy poprowadzą dwie polskie coach’ki, Beata Paszyc i Anna Słabicka.

Inauguracją projektu www.cijpoland.com będzie półtoragodzinny autorski warsztat Jennifer Grace – znanej, amerykańskiej „Producentki Marzeń”, autorki książki “Directing Your Destiny” podczas którego przedstawi polskie coach’ki, które już w październiku będą prowadziły program w Polsce! Warsztat odbędzie się w Warszawie 4 sierpnia (wtorek) 2015r. o 18:00, w Księgarni Naukowej Bolesława Prusa przy ul. Krakowskie Przedmieście 7.

Posłuchaj, jak dziesiątki tysięcy ludzi potrafiło zmienić życie na lepsze, autentyczne, w zgodzie ze sobą i poznaj ciekawe rozwiązania, do zastosowania tu i teraz.

Wstęp wolny!

www.facebook.com/CIJPoland