Marzenia z gwarancją realizacji

Co zrobić, aby spełnić marzenie bliskiej osoby? Wystarczy nagrać krótki film w którym zaprezentujemy wybraną przez nas osobę i jej marzenie, a także argumenty, które przekonają konkursowe jury i internautów, że akurat to marzenie powinno zostać spełnione.

Ten wydawałoby się niemożliwy scenariusz, zostanie zrealizowany dzięki organizatorom wydarzenia „Życie bez ograniczeń“ już 30 kwietnia 2015 roku na INEA Stadionie w Poznaniu.

Wybrani szczęśliwcy otrzymają od organizatora, firmy Milewski & Partnerzy gwarancję realizacji marzenia lub przedmiot, o którym marzyli. Czyli w praktyce – jeśli wymarzyli sobie lot szybowcem, otrzymają pisemne potwierdzenie, gdzie i kiedy się odbędzie. Jeśli marzyli o spotkaniu przyjaciela, którego szukali przez lata – mogą spotkać się na… scenie. Brzmi to nieprawdopodobnie?

Równie trudno uwierzyć w historię Nicka Vujicica, jednego z najlepszych mówców motywacyjnych na świecie, który będzie gwiazdą wydarzenia na stadionie. Człowiek, który zainspirował do wprowadzenia pozytywnych zmian i realizacji życiowych marzeń miliony ludzi na całym świecie, urodził się bez rąk i nóg. Jako 8 latek  przechodził depresję, jako 10 – latek próbował odebrać sobie życie. Dzięki niezwykłej sile motywacji, jaką potrafił w sobie wzbudzić, nauczył się samodzielnie wykonywać wszystkie życiowe czynności, a także grać w golfa czy na perkusji! Ożenił się i został ojcem,  z czasem stał się autorem bestsellerowych książek i filmów motywacyjnych. Podczas serii jego wystąpień w Brazylii zapełniło się… 16 stadionów!

To właśnie planowana wizyta Nicka Vujicica w Polsce zainspirowała firmę Milewski & Partnerzy do zorganizowania projektu społecznego „Życie bez ograniczeń“, dzięki któremu każdy z nas będzie mógł postarać się o spełnienie największego marzenia kogoś bliskiego – mamy, brata, przyjaciela, znajomego, czy życiowego nauczyciela.

– Ten projekt może przekonać każdego z nas, że warto budować w sobie pozytywną motywację, że każdą przeszkodę można pokonać, gdy uwierzymy we własne siły i będziemy konsekwentni w działaniu – mówi Ryszard Grobelny, prezydent Poznania, który objął wydarzenie honorowym patronatem.

W tym wyjątkowym projekcie biorą też udział polscy reprezentanci pozytywnej motywacji, m.in. Jan Mela, który motywuje ludzi poprzez konsekwentną walkę ze swoimi słabościami i realizację największych wyzwań. Taką postacią jest też Jakub B. Bączek, trener mentalny polskiej kadry siatkarzy, którzy w tym roku zdobyli Mistrzostwo Świata.

Niezwykłą postacią jest 10-letni Miłosz Bronisz, który podobnie, jak Nick, również urodził się bez rąk i nóg. Chłopiec propaguje wiedzę, że dzieci niezależnie od faktu, czy są zdrowe, czy nie, mogą wieść szczęśliwe życie i realizować swoje marzenia. Miłosz jest beneficjentem tegorocznego Poznań Business Run, realizował też spoty społeczne z Fundacją TVN „Mam Marzenie”. Tym razem to marzenie Miłosza zostanie spełnione – i to właśnie dzięki wydarzeniu z udziałem Nicka. Jakiś czas temu jego ojciec zdecydował się zadzwonić do organizatorów wydarzenia „Życie bez ograniczeń“ i przekazać im informację, że największym marzeniem jego syna jest spotkanie z Nickiem. I tak właśnie się stanie – Miłosz właśnie otrzymał wejściówki na 30 kwietnia 2015! 

Kluczem do spełnienia marzenia na INEA Stadionie w Poznaniu jest niespodzianka. Osoby zgłoszone do projektu przez swoich bliskich do końca nie będą o tym wiedziały. Laureaci dowiedzą się o wyborze ich marzeń i o tym, że zostaną one spełnione, dopiero podczas eventu z udziałem Nicka Vujicica!


W akcji prowadzonej w całym kraju może wziąć udział każdy, kto chciałby zrobić niespodziankę ważnej w jego życiu osobie. Nie można natomiast zgłosić samego siebie. Idea akcji to czynienia dobra dla innych. Organizatorzy nie zakładają limitu zgłoszeń, data ich przyjmowania upływa w ostatnim dniu lutego 2015 r.

Wydarzenie „Życie bez ograniczeń“ na INEA Stadionie w Poznaniu będzie nie tylko spotkaniem z „gigantami“ motywacji, lecz także niezwykłym połączeniem edukacji i przeżyć artystycznych. Na scenie wystąpią m.in. Furman Artem, ukraiński uczestnik X-Factora w Polsce oraz jego przyjaciel Jakub Jonkisz – artyści, którzy zrealizowali swoje marzenia. Około 1,5 godzinne wystąpienie Nicka Vujicica jako punkt kulminacyjny zamknie imprezę na INEA Stadionie w Poznaniu.


Bilety na konferencję „Życie bez ograniczeń” z udziałem Nicka Vujicica, 31 kwietnia 2015 r. na INEA Stadionie w Poznaniu, można kupić na www.zyciebezograniczen.com.pl.