Mazurski reset

W twojej branży można pracować zdalnie: w domu lub dowolnym miejscu na świecie? Jesteś freelancerem? Myślisz o własnym biznesie? Cenisz niezależność, decydowanie o swoim miejscu życia i pracy? Bywa i tak, że to miejsce wybiera ciebie. Warmia i Mazury potrafią wybrać. I od siebie uzależnić…

Zostań swoim szefem

 W miarę rozwoju technologii mobilnych, Internetu i komunikacji powstaje coraz więcej możliwości pracy zdalnej. Siedząc na pomoście nad jeziorem, możesz przygotowywać swoje prezentacje, projekty, materiały. Osoby pracujące zdalnie nie mogą narzekać na brak zajęcia. Coraz częściej poszukiwani są pracownicy z własnym miejscem pracy: graficy, programiści, projektanci stron internetowych, specjaliści SEO, fotograficy, copywriterzy, redaktorzy, blogerzy, tłumacze… Nie dziwi więc to, że tylu ludzi wybiera tę ścieżkę kariery. Sami decydują, z kim współpracować i w jakich godzinach, sami wyznaczają cele i realizują je. Robią to, co lubią, kiedy chcą i gdzie chcą. Ty też tak możesz!

 

Życie poza (i ponad) pracą

Coraz częściej dopada cię świadomość znaczenia równowagi w życiu? Chcesz mieć swobodę dzielenia czasu między pracę a pozostałą część życia, mieć czas dla bliskich, na zainteresowania, podróże?

Zależy ci na elastyczności? Nie jesteś osamotniony w swoich oczekiwaniach. Takich osób ciągle przybywa. Szacuje się, że w ciągu kilkunastu lat będą stanowić ponad połowę zatrudnionych. Przestań żyć jedynie po to, aby pracować! Pracuj, aby żyć tak, jak chcesz.

Region nowych możliwości

Oprócz wyjątkowej przyrody jest na Warmii i Mazurach mocne zaplecze technologiczne. Mieści ono trzy nowoczesne parki technologiczne, które wspierają lokalny biznes i powstające start-upy. Parki te utworzono z myślą o przedsiębiorstwach innowacyjnych, pracujących na najnowszych technologiach. W ich skład wchodzi 11 jednostek naukowych i badawczo-rozwojowych, a także 3 centra badawcze wspierające sektory inteligentnych specjalizacji. W tym regionie znajduje się także 6 inkubatorów przedsiębiorczości. Powstały z myślą o nowych firmach, mają opiekować się nimi i pomagać im w rozwoju. Otoczenie naukowo-technologiczne sprzyja rozwojowi nie tylko biznesu. Także tzw. cyfrowi nomadzi, freelancerzy znajdą tam różne możliwości własnego rozwoju – mogą uczestniczyć w wielu ciekawych wydarzeniach, konferencjach, warsztatach czy kursach.

 

Dowiedz się więcej: www.invest.warmia.mazury.pl

fb/warmia i mazury zdrowe zycie czysty zysk

Więcej:undefined