Piszesz bloga podróżniczego? Ten konkurs jest właśnie dla ciebie

Startują Turystyczne Mistrzostwa Blogerów 2019! Polska Organizacja Turystyczna wraz z redakcją National Geographic już drugi raz zaproszą najciekawszych internetowych podróżników na wielką przygodę. Cel: odkrywanie polskich turystycznych skarbów.

Gotowi? Zapraszamy na start! Do naszych mistrzostw mogą stanąć wszyscy, którzy prowadzą blogi o profilu podróżniczym, kulinarnym, sportowym, górskim i lifestylowym. W pierwszym etapie poprzednich mistrzostw zgłosiło się do nas aż 60 autorów i autorek, ale w tym roku liczymy na jeszcze więcej.

Zgłoszenia należy przesyłać do dnia 24.06.2019 do godz. 23:59, korzystając z formularza na stronie mistrzostw: https://mistrzostwablogerow.polska.travel/

Każde ze zgłoszeń dokładnie przejrzy nasza komisja, która oceniać będzie przede wszystkim styl pisania, wartość merytoryczną oraz atrakcyjność wizualną nadesłanych materiałów.

Co jest zatem istotne?
– liczba miesięcznych unikalnych czytelników bloga (minimum 5000 unikalnych użytkowników bloga miesięcznie (na podstawie średniej z minimum trzech miesięcy).
– liczba fanów na portalu Facebook (minimum 2000 fanów bloga).
– liczba fanów na portalu Instagram (minimum 1000 fanów bloga)
– odpowiedź na pytanie otwarte, które znajdziecie w formularzu

To pierwszy etap, z którego do drugiego przejdzie 16 osób. Każda z nich otrzyma do opisania jedno z 16 województw Polski. Oprócz wpisu na blogu będą musieli stworzyć także 2 filmy z podróży po danym regionie. Mają na to 42 dni, a pierwsze publikacje powinny ukazać się przed upływem połowy tego czasu. 

Spośród 16 relacji, zostanie wybranych 5 najlepszych, które znajdą się w finale. Zwycięzców poznamy we wrześniu. Dla zdobywców podium przewidziane są atrakcyjne nagrody pieniężne. 
Dodatkowo Partner konkursu przygotował w tym roku dla uczestników niespodziankę. 
Więcej informacji już niebawem na stronie Mistrzostw! 

Prowadzicie bloga, albo znacie kogoś kto chętnie opowiada w Internecie o swojej pasji podróżowania i chciałbym odkrywać z nami Polskę? Zapraszamy do udziału!