Na tę nagrodę mogą liczyć tylko najlepsi. Poznaj zwycięzców Grand Video Awards 2016

27 października w Warszawie poznamy najlepszych twórców kina internetowego. Uroczysta gala jest otwarta dla gości, zatem już teraz warto zatroszczyć się o bilety!

Tego nie można przegapić. O godz. 19:00 w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się gala finałowa Grand Video Awards 2016. Udział w gali to jedyna okazja, by zobaczyć filmy najlepszych polskich youtuberów w kinowej jakości obrazu i dźwięku.

Filmy do konkursu zgłaszano w 10 kategoriach – Vlog, Gaming, Wideotutorial, Lifestyle, Wideo popularnonaukowe, Hobby, Entertainment, Comedy, Publicystyka i wideorozmowa oraz Branded content. Wszystkich laureatów w poszczególnych kategoriach poznamy na uroczystej gali 27 października o godz. 19:00 w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

Wtedy też zostaną wręczone nagrody specjalne: Debiut Roku, Osobowość Roku i Nagroda Widzów. Laureata dwóch pierwszych wyróżnień wybierze Jury, a Nagrodę Widzów odbierze twórca materiału, który otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu przeprowadzonym na stronie internetowej konkursu.

W ubiegłych edycjach nagrodzono między innymi: Łukasza Jakóbiaka, Sylwestra Wardęgi, Marka Hucza i Jana Jurkowskiego z Grupy Filmowej Darwin, Włodka Markowicza, Tomasza Okonia i Wojciecha Drewniaka z Historii bez cenzury, Jacka Gadzinowskiego, Natalii Hatalskiej, Ewy Grzelagowskiej-Kostoglu z Red Lipstick Monster oraz Pawła Kmiecia z Sariel’s LEGO® Workshop.

Bilety do nabycia w kasach Multikina i na www.multikino.pl.

Patronem medialnym wydarzenia jest magazyn Focus.