Najlepsze smartfony Infinix w majowej promocji

Smartfony są nieodłączną częścią naszego życia i tyczy się to nie tylko osób dorosłych. Już ponad 80 proc. dzieci mających 7-14 lat w Polsce ma własny telefon komórkowy. W przypadku młodszych użytkowników liczą się nie tylko funkcje, ale też wygląd samych urządzeń, a ten warunek smartfony Infinix spełniają świetnie. Modele producenta są bowiem nie tylko funkcjonalne, nadając się do konsumowania multimediów czy gier mobilnych, ale też wyjątkowo ładne.
Najlepsze smartfony Infinix w majowej promocji

Niedawno na rynek w Polsce trafiła seria NOTE 40 i Infinix postanowił przecenić niektóre ze swoich modeli, co tyczy się zarówno smartfonów Note 30, jak i niezwykle popularnej serii HOT. W ramach majowych obniżek taniej kupimy:

 Wszystkie smartfony Infinix wyróżnia m.in. szeroki zestaw dołączonych akcesoriów: ładowarka z kablem, etui oraz słuchawki przewodowe, a w przypadku modeli z serii NOTE 30 również szkło hartowane na ekran. Do modelu NOTE 30 Pro można dokupić ładowarkę bezprzewodową 15 W za 1 zł w ramach promocji organizowanych przez partnerów handlowych.

Żaby ułatwić wybór, przyjrzyjmy się, co oferują smartfony objęte przez Infinix majową promocją

Infinix HOT 40 Pro i HOT 40i mają ze sobą kilka wspólnych cech – rozszerzaną do 16 GB pamięć operacyjną (8 GB RAM), 256 GB pamięci na zdjęcia i multimedia oraz aparat do selfie 32 Mpix z przednią lampą błyskową. Oba zasilane są też przez pojemny akumulator 5000 mAh. Pod innymi względami jednak mocno się od siebie różnią, bo HOT 40i został wyposażony w ekran 6,65’’ HD+ o częstotliwości odświeżania 90 Hz, aparat główny 50 Mpix oraz procesor Unisoc T606. Tymczasem model HOT 40 Pro jest już lepiej wyposażony. Dostajemy tutaj 6,78-calowy panel o rozdzielczości FHD+ i częstotliwości odświeżania 120 Hz. Do tego 108-megapikselowy aparat główny, silnik do gier XBOOST i szybkie ładowania 33 W, podczas gdy 40i naładujemy jedynie z mocą 18 W.

Jeśli zaś chodzi o wygląd, oba smartfony dostępne są w kolorach: czarnym (Starlit Black), zielonym (Starfall Green), niebieskim (Palm Blue) oraz złotym (Horizon Gold). Zielona wersja obudowy została pokryta specjalną, fluorescencyjną warstwą, która sprawia, że w ciemności jego tył zacznie świecić we wzór spadających gwiazd.

NOTE 30 Pro i NOTE 30 oferują 256 GB pamięci masowej i do 16 GB pamięci operacyjnej (8 GB RAM). Wyświetlacze w tych smartfonach obsługują częstotliwość odświeżania 120 Hz. Zostały wyposażone w wysokiej jakości dźwięk od JBL, tryb ochrony oczu z certyfikatem TÜV Rheinland, a także wsparcie technologii Ultra Power Signal, która poprawia jakość sygnału sieci komórkowej nawet do 40%, a Wi-fi nawet do 100%.

Model Pro dostał ponadto ładowanie bezprzewodowe. Za pośrednictwem kabla można naładować baterię od 1% do 80% w zaledwie 30 minut z mocą 68 W), co jest sporym plusem. Na pokładzie znalazł się 6,67-calowy ekran AMOLED, aparat główny 108 Mpix, kamerka do selfie 32 Mpix z przednią lampą błyskową oraz procesor MediaTek Helio G99.Infinix NOTE 30 oferuje natomiast nieco większy, bo 6,78-calowy ekran i trochę słabsze aparaty – główny 64 Mpix i przedni 16 Mpix, ale przynajmniej wciąż z lampą błyskową. Ładowanie też jest słabsze, jednak raczej nie będzie na co narzekać, bo 45 W to wciąż bardzo przyzwoita prędkość.

NOTE 30 Pro jest dostępny w kolorach czarnym (Magic Black) i złortm (Variable Gold), a NITE 30 w: czarnym (Magic Black), pomarańczowym (Sunset Gold) i niebieskim (Interstellar Blue).  

W ramach promocji poszczególne modele kupimy za:

  • NOTE 30 Pro (8/256 GB) – 849 zł,
  • NOTE 30 (8/256 GB) – 649 zł,
  • HOT 40 Pro (8/256 GB) – 749 zł,
  • HOTE 40i (8/256 GB) – 546 zł.