Niewielka forma, potężna moc! Polacy stworzyli komputer, który zachwyca!

XEDE to polskie komputery, które zmieniają sposób myślenia o urządzeniach typu desktop. Łączą w sobie doskonałe osiągi z minimalizmem formy.

XEDE to marka komputerów stacjonarnych, która powstała w 2016 roku w Polsce.  Wydajność oraz design korespondujący z ideą minimalizmu, to cechy charakterystyczny wszystkich produktów marki. W każdym z nich odnajdziesz pasję tworzenia, zaangażowanie oraz indywidualne podejście do użytkownika.

Trzy linie produktów -ponieważ tak rozumiemy personalizację

Różnorodność,  niemal nieograniczone możliwości konfiguracji  oraz trzy linie produktów- BASE, MINI, PLAY, to odpowiedź XEDE na zróżnicowane potrzeby klientów. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii oraz użyciu wysokiej jakości materiałów, komputery marki XEDE są w stanie sprostać oczekiwaniom nawet tych najbardziej wymagających.  Entuzjaści rozrywki otrzymują niezwykle wydajny sprzęt,  pozwalający na płynną i dynamiczną grę na najwyższych ustawieniach graficznych.

XEDE PLAY – stworzony aby dotrzymywać Ci tempa!

Niezwykła szybkość działania XEDE PLAY pozwala dostrzec najdrobniejsze szczegóły grafiki i gwarantuje płynność jej wyświetlania. Ten komputer to także realistyczny dźwięk wielokanałowy – dla pełnego zanurzenia się w cyfrowym świecie. XEDE PLAY został stworzony dla graczy, którzy nie zgadzają się na kompromisy ani w obszarze funkcjonalności ani tym bardziej estetyki sprzętu. 

XEDE BASE- klasa, która zobowiązuje!

Idealny do pracy. Świetnie wkomponuje się w każdą wyrazistą przestrzeń. Spersonalizowany komputer, który sprawia że wszystko czego potrzebujesz staje się osiągalne. Jakość wykonania, gwarantowana jest tu między innymi przez zastosowanie starannie wyselekcjonowanych materiałów, takich jak wytrzymałe aluminium, z którego wykonana jest obudowa XEDE BASE. Komputer został wyposażony w cichy układ chłodzenia, który zapewnia kulturę pracy na najwyższym poziomie. Do tego bezszelestnie działający dysk SSD, który cechuje się sześciokrotnie szybszą pracą od tradycyjnych dysków mechanicznych. Cztery porty USB, dwa porty Audio i przycisk uruchamiający komputer, który idealnie wtapia się w powierzchnie obudowy, dopełniają całość. 

XEDE MINI – kiedy w poszukiwaniu wielkości uciekamy w minimalizm!

Wówczas okazuje się, że również komputer może posiadać piękną formę a jednocześnie skrywać ogromny potencjał technologiczny.  XEDE MINI dyskretnie umieścisz za monitorem swojego komputera a w razie potrzeby z łatwością  przeniesiesz go w dowolne miejsce, zabierając ze sobą zbiór ulubionych filmów czy niezbędnych dokumentów. MINI oferuje wszystko to co komputery stacjonarne standardowych wymiarów, wygrywając jednak designem rozumianym tu jako dążenie do osiągnięcia nowoczesnej i ponadczasowej formy.

Dowiedz się więcej na stronie www.xede.eu