NordVPN i jego majówkowa okazja. Na taką promocję czekałeś

NordVPN, czyli szeroko rozpoznawalna marka VPN-ów na rynku, zapowiedziała wyjątkową promocję, która stanowi idealny pretekst do zadbania os woje cyberbezpieczeństwo. Obecna oferta jest wręcz fenomenalna i to nawet do stopnia, w którym to wy dostaniecie pieniąze za zakup.
NordVPN i jego majówkowa okazja. Na taką promocję czekałeś

Cyberbezpieczeństwo szybko i pewnie, czyli NordVPN w pigułce

Podstawową funkcją każdego VPN jest szyfrowanie połączeń internetowych, co jest realizowane poprzez tworzenie specjalnego “internetowego tunelu” między waszym sprzętem a niezależnym serwerem (jednym z ponad 6000 z 111 krajach). Tego typu połączenie nie wpływa zauważalnie na jakość połączenia (niekiedy może nawet przyspieszyć ładowanie się treści i zmniejszyć lagi w grach), ale jednocześnie poprawia prywatność, zmniejszając praktycznie do zera pozostawiane przez nas ślady w Internecie.

Sprawdź ofertę NordVPN z voucherem

Poza typowym zastosowaniem VPN-a usługa NordVPN obejmuje również dodatkowe funkcje bezpieczeństwa takie jak Threat Protection, Dark Web Monitor i Kill Switch, które zapewniają kompleksową ochronę do 10 urządzeń jednocześnie. Związana z usługą aplikacja jest dostępna na systemy Windows, Android, Linux, Apple, oraz jako AndroidTV, FireTV, Apple TV i rozszerzenia do przeglądarek Chrome, Firefox, Edge. Gdyby tego było mało, NordVPN można również zainstalować bezpośrednio na routerze, co zapewnia ochronę wszystkich urządzeń w sieci domowej.

Czy warto? Jako że w maju rozpoczyna się sezon wyjazdowy, dlatego warto zadbać o ochronę danych szczególnie podczas podróży. W czasie wakacji zazwyczaj jesteśmy ciągle online na naszych smartfonach, korzystając z Wi-Fi na lotniskach i w hotelach. Wielu z nas korzysta także z publicznych stacji ładowania i kodów QR do sprawdzania ofert, co może narażać nas na cyberzagrożenia. Przykład? Juice jacking czyli atak cybernetyczny, gdzie publiczne porty USB są wykorzystywane do kradzieży danych lub instalacji malware na urządzeniach. Publiczne Wi-Fi może być również narażone na ataki, a podrabiane kody QR mogą przekierowywać nieświadomych niczego nas na szkodliwe strony.

Aby uniknąć wielu z tych zagrożeń, oczywiście najlepiej jest omijać publiczne stacje ładowania i sieci Wi-Fi, ale jeśli nie chcemy tego zrobić, warto mieć przynajmniej aktywnego VPN-a, który nie tylko zapewnia szyfrowanie danych. NordVPN oferuje również ochronę przed zagrożeniami, blokując niebezpieczne witryny internetowe oraz reklamy i trackery. Funkcja Threat Protection w pakietach Plus i Complete automatycznie blokuje pliki z wirusami, chroniąc urządzenia. Zainteresowani? Dziś szczególnie opłaca się zakupić NordVPN.

Kup NordVPN i odbierz voucher

Do 21 maja bieżącego roku możecie kupić subskrypcje NordVPN w bardzo promocyjnej cenie i gdyby tego było mało, zgarnąć również voucher na Allegro. Najbardziej obiecująco prezentuje się 2-letni pakiet Complete, który poza VPN-em, zapewnia też dostęp do menadżera haseł i schowka w chmurze. Akurat na ten pakiet przysługuje 75% zniżki i voucher Allegro w wysokości 150 zł, a gdyby tego było mało, subskrypcja na pierwsze dwa lata przedłuża się bezpłatnie o dodatkowe 3 miesiące. Poza tym NordVPN oferuje również dwa tańsze pakiety, bo:

  • Pakiet Basic – 63% rabatu + 3 miesiące ekstra + voucher Allegro o wartości 25 zł
  • Pakiet Plus – 71% rabatu + 3 miesiące ekstra + voucher Allegro o wartości 50 zł

NordVPN zapewnia jednocześnie, że wszystkie osoby, które kupią 2-letnią subskrypcję i nie skorzystają z darmowego zwrotu w ramach okresu próbnego, to doczekają się swojego vouchera po upływie 31-50 dni od zakupu.

Lokowanie produktu: NordVPN