Pierwsze w swoim rodzaju, wielofunkcyjne wózki „4-w1” zostały stworzone z myślą o bieganiu, jeździe na rowerze, narciarstwie biegowym oraz innych aktywnościach sportowych.

Rewolucyjne projekty obejmują ZENO, który oferuje technologię „hands-free”, czyli bieg bez użycia rąk oraz „ultralekki” wózek biegowy AVI. Obydwa produkty charakteryzuje przykuwający uwagę design, który został zauważony przez prestiżową nagrodę Red Dot Award – „fitness with style has simply never looked better!”

CYBEX SPORT przedstawia nową kategorię skierowaną do wyznaczających trendy rodziców - od profesjonalnych sportowców po entuzjastów fitnessu i zdrowego stylu życia - aby zachęcić rodziców do aktywnego spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. CYBEX SPORT został zaprojektowany, aby „Shape Up” (kształtować)” zdrowie, sprawność i samopoczucie.

“Jako zespół rodziców oraz byłych sportowców, byliśmy niesamowicie podekscytowani podczas tworzenia serii produktów, które zainspirują aktywnych rodziców do swobodnego 
uprawiania sportu, co przełoży się na zdrowsze i szczęśliwsze życie dla CAŁEJ RODZINY. Osobiście jestem zafascynowany kolekcją i dumny wprowadzając ją na rynek.”
– mówi Martin Pos, założyciel marki CYBEX.

CYBEX ZENO: 
Wielofunkcyjna przyczepka z funkcją biegania, jazdy na rowerze i biegów narciarskich. Wypróbuj poranego biegu z przyjaciółmi wzdłuż plaży z nową, rewolucyjną technologią “Hands-Free” lub wybierz standardową funkcję płynnego biegania z pchaniem. Latem wybierz się na wielogodzinną przejażdżkę rowerem wzdłuż skąpanego w słońcu wybrzeża a zimą korzystaj z biegów narciarskich lub urokliwych spacerów po śniegu. 

CYBEX AVI:
Wyjątkowo lekki wózek biegowy dla sportowców z najwyższymi oczekiwaniami. Smukły/opływowy i składany do kompaktowych rozmiarów wózek został zaprojektowany z myślą o najlepszych osiągnięciach biegowych i najwyższej wydajności podczas biegania w mieście lub terenach przybrzeżnych. 


Kolekcja CYBEX SPORT dostępna będzie online oraz w wybranych sklepach partnerskich  CYBEX od 29 marca 2021r.
Więcej informacji: http://cybex-online.com/pl