Nowy projektor LG CineBeam Q już dostępny w Polsce

Chcąc zapewnić sobie iście kinowe wrażenia i cieszyć się oglądaniem filmów na ogromnym ekranie warto sięgnąć po projektor. Do przedsprzedaży w Polsce trafił projektor LG CineBeam Q (HU710PB), wyróżniający się kompaktową i lekką konstrukcją oraz wyjątkowo wyraźnym i ostrym obrazem.
Nowy projektor LG CineBeam Q już dostępny w Polsce

Projektor 4K LG CineBeam Q debiutuje w Polsce!

Choć to jeden z najmniejszych projektorów na rynku, LG CineBeam Q wcale nie ustępuje konkurencji, bo jest w stanie wyświetlać obraz o przekątnej nawet 120 cali w rozdzielczości 4K UHD (3840 x 2160). Producent wyposażył go w laserowe źródło światła RGB i najnowocześniejsze technologie udoskonalania obrazu LG. Generowany obraz cechuje się wyrazistością i ostrością. Mamy tu współczynnik kontrastu 450 000:1, 154-procentowe pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 i jasność 500 ANSI lumenów.

Nowy projektor od LG pozwala nam wyświetlać filmy i inne treści zgodnie z tym, co zamierzyli ich twórcy – będziemy więc mogli cieszyć się bogatymi kolorami czy głęboką czernią. LG CineBeam Q wyróżnia się kompaktową i lekką konstrukcją z wygodnym uchwytem obracanym o 360 stopni. Ma on też funkcję automatycznej regulacji, która optymalizuje położenie i rozmiar obrazu, zapewniając doskonałe wrażenia z oglądania filmów czy seriali.

Urządzenie działa na platformie webOS, bo daje nam gwarancję intuicyjnej obsługi i łatwego dostępu do takich serwisów streamingowych jak Netflix, Disney+, Prime Video i YouTube. Do projektora można podłączyć zewnętrzne źródła obrazu – na przykład smartfon, laptop, konsolę.

Ciekawym dodatkiem jest też funkcja Light Drawing, umożliwiająca stworzenie nastrojowej atmosfery w pomieszczeniu za pomocą cyfrowych obrazów. Ten tryb zapewnia przyjemne, relaksujące oświetlenie w dowolnym miejscu. Dzięki temu projektor będzie przydatny nie tylko podczas seansów czy grania, ale też wtedy, gdy będziemy chcieli wprowadzić przyjemny nastrój w naszym domu.

Jak już wspomniałam, projektor LG CineBeam Q (HU710PB) trafił właśnie do przedsprzedaży w naszym kraju, a każdy, kto zdecyduje się teraz na jego zakup, otrzyma kupon rabatowy o wartości 1000 zł. Kupon będzie automatycznie dodawany w koszyku zamówienia. Należy jedynie pamiętać, że promocja obowiązuje tylko w sklepie internetowym LG i potrwa  do 23:59 24.05.2024 lub do wyczerpania puli promocyjnej.