Odkurzacz Tefal X-Force Flex 14.60 poleca się do sprzątania. Zwłaszcza w takiej cenie

Chociaż Tefal kojarzy nam się raczej z gotowaniem, nie można zapominać, że producent ma znacznie bogatszą ofertę, w której znajdziemy m.in. odkurzacze, takie jak pionowy odkurzacz Tefal X-Foce Flex 14.60. Warto się nim zainteresować z wielu powodów, zwłaszcza teraz, gdy dzięki promocjom można upolować go w naprawdę atrakcyjnej cenie.
Odkurzacz Tefal X-Force Flex 14.60 poleca się do sprzątania. Zwłaszcza w takiej cenie

Połącz trzy promocje i upoluj odkurzacz Tefal X-Foce Flex 14.60 w świetnej cenie

Odkurzacze pionowe, zwłaszcza te bezprzewodowe, są dużo wygodniejsze niż tradycyjne odkurzacze. Dla wielu osób wygrywają też z robotami odkurzającymi, bo dają możliwość całkowitej kontroli nad tempem sprzątania i jego postępami. Sama preferuję właśnie takie modele. Tefal X-Force Flex 14.60 jest urządzeniem wielofunkcyjnym, bo wśród bogatego zestawu akcesoriów znajdziemy nawet końcówkę mopująco-odkurzającą, co na pewno jest dużą zaletą. Przede wszystkim jednak ten odkurzacz cechuje duża moc ssąca na poziomie 200 AW i bardzo wydajny silnik 480 W.

Do dyspozycji użytkownika jest pięć poziomów pracy –  Auto, Eco, Eco+, Max i Boost, które sprawdzą się podczas sprzątania różnych powierzchni i zabrudzeń. Tym, co osobiście lubię w tego rodzaju sprzętach, jest możliwość wymontowania z niego mniejszego odkurzacza, bardziej poręcznego podczas odkurzania samochodu, mebli czy nawet zakurzonych półek. Jak też już wspomniałam, producent dodaje tutaj sporo akcesoriów i oprócz końcówki mopująco odkurzającej mamy też uniwersalną szczotkę z oświetleniem LED, wąską końcówkę, którą dotrzemy w każdy zakamarek czy też składaną rurę, wyjątkowo przydatną, gdy chcemy sięgnąć pod meble.

Tefal wyposażył ten model w akumulator 2500 mAh, który wystarczy na 70 minut ciągłej pracy, choć należy pamiętać, że to również zależy od wybranego trybu. Ładowanie trwa 3 godziny, więc dość szybko możemy przystąpić do dalszego sprzątania lub też dokupić wcześniej dodatkową baterię i sprawnie ją wymienić. Mamy tu również automatyczne dostosowywanie mocy ssącej do rodzaju podłoża – jeśli mamy dywan z dłuższymi włóknami, prędkość elektroszczotki też zostanie zmniejszona, co zapobiega jej blokowaniu. Cały odkurzacz waży 3,2 kg, pracuje z głośnością do 84 dB i został wyposażony w pojemnik na kurz o pojemności 900 ml.

Tefal X-Foce Flex 14.60 dostępny jest do kupienia m.in. w sklepie RTV Euro AGD, gdzie z miejsca możemy załapać się na obniżkę ceny z 2199 złotych na 1699 złotych, co już stanowi przyjemną oszczędność, choć to jeszcze nie wszystko. Mamy możliwość zatrzymania w kieszeni większej ilości pieniędzy, gdy weźmiemy go w opcji ratalnej 30 x 0%, bo wtedy sklep zapłaci za nas dwie raty. Nadal to za duży koszt? Nie ma problemu – Tefal przygotował jeszcze jedną promocję w postaci cashabsku, więc można dodatkowo odzyskać 150 złotych zwrotu. Łącząc te trzy oferty, ostatecznie za ten model zapłacimy 1435,64 złote. A jeśli po zakupie okaże się, że urządzenie nam nie pasuje, to też żaden problem, bo mamy możliwość testowania do przez 30 dni bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Po tym czasie, jeśli sprzęt nam się nie spodoba, możemy oddać go kurierowi i odzyskać pieniądze.