Odwiedź amerykańskie Centrum Innowacji i zacznij pracę w 3M!

Jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie zaprasza studentów do udziału w międzynarodowym konkursie Invent a New Future Challenge, w którym stawką jest wyjazd do Stanów Zjednoczonych i etat w 3M.

Jeśli chcesz pracować w firmie, która była na Księżycu, zdobyła trzy Oscary i rejestruje ponad 500 patentów rocznie – nagraj video i przekonaj jury, że to właśnie Ty powinieneś dołączyć do zespołu 3M.

3M jest światowym liderem innowacji i rekordzistą rejestrowanych patentów. Badania wskazują, że z produktami tej firmy mieszkańcy krajów rozwiniętych spotkają się nawet do stu razy w ciągu dnia. Firma jest również laureatem wielu rankingów dla najlepszych pracodawców. Udział w konkursie to zatem wyjątkowa szansa, by rozpocząć karierę zawodową w międzynarodowym środowisku wśród ludzi, którzy łączą pasję i kreatywność z najnowszymi technologiami.

Aby wziąć udział w konkursie Invent a New Future Challenge należy zarejestrować się na www.inventanewfuture.com.  W pierwszym etapie zgłaszający się student powinien nagrać klip video, w którym zaprezentuje swoją kandydaturę. Na rejestrację i nagranie klipów kandydaci mają czas do 31 marca.

Liczymy na otwartość, nieszablonowe podejście i kreatywne pomysły, które przekonają jury, że to właśnie dana osoba powinna pracować w 3M  – mówi Grażyna Kelly, Talent Acquisition Leader w 3M w Polsce.

W oparciu o nadesłane video oraz krótki wywiad i ocenę online zostanie wyłonionych po 15 kandydatów z Polski, Rosji i Turcji. Szczęśliwcy z każdego z kraju udadzą się do lokalnej siedziby 3M, gdzie wezmą udział w grze integracyjnej oraz będą rozwiązywać business case. To spotkanie pozwoli na wybór 3 najlepszych kandydatów z każdego kraju.

Dziewięciu finalistów z Polski, Rosji i Turcji weźmie udział w finale konkursu, który odbędzie się już w maju br., w innowacyjnym Centrum Technicznym Klienta 3M we Wrocławiu. Uczestnicy zostaną podzieleni na międzynarodowe zespoły i poproszeni o zaprezentowanie swoich pomysłów podczas gry biznesowej.

Nagrodą dla trzech zwycięzców wielkiego finału będzie wizyta w amerykańskim Centrum Innowacji 3M w St. Paul w Minnesocie w Stanach Zjednoczonych. Po powrocie każdy z laureatów otrzyma ofertę pracy w strukturach 3M w swoim kraju.

Więcej szczegółów na: www.inventanewfuture.com oraz www.facebook.com/inventanewfuture

 

O 3M Poland

3M Poland Sp. z o.o. jest filią koncernu Minnesota Mining and Manufacturing. Firma w Polsce posiada 4 ośrodki produkcyjne (największy mieści się we Wrocławiu) oraz zatrudnia ponad 1800 pracowników. Centrala firmy mieści się w Kajetanach k/Warszawy. 3M Poland oferuje ponad 10 000 produktów w ramach 5 sektorów: Ochrona zdrowia, Produkty konsumenckie, Bezpieczeństwo
i reklama wizualna, Przemysł, Elektronika i Energetyka. Dotychczasowe inwestycje 3M w Polsce wyniosły ponad 350 mln USD.

3M Poland od ponad 20 lat wnosi wkład w rozwój polskiego biznesu i gospodarki za co otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. „Firma XX-lecia 1990-2010” tytuł przyznany przez Polski Klub Biznesu, czy Business Superbrand 2013. Firma jest także dwukrotnym laureatem Pereł Polskiej Gospodarki, w ubiegłym roku  otrzymała specjalne wyróżnienie, Nagrodę Progress 2013 – Perła Innowacji.

Więcej informacji: www.3m.pl

O 3M

3M przekształca nowe idee w tysiące pomysłowych produktów. Nasza kultura twórczej współpracy nieustannie inspiruje powstawanie zaawansowanych technologii, których podstawowym celem jest poprawa jakości życia. 3M to innowacyjna firma, która od początku swojego istnienia nieprzerwanie tworzy i dostarcza nowe rozwiązania ułatwiające ludziom życie. 3M osiąga przychody w wysokości 31 mld USD, zatrudnia 89 000 osób na całym świecie i działa w ponad 70 krajach. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.3M.com albo w kanale @3MNews na Twitterze.