Ostrość widzenia i komfort noszenia przez cały dzień

Prowadzisz aktywny tryb życia? Nie chcesz tracić czasu na przecieranie oczu, gdy tracisz ostrość widzenia? Chcesz widzieć wyraźnie wszystko to, co ważne? Zadbaj o swój codzienny komfort i zaopatrz się w soczewki kontaktowe PureVision® 2 HD firmy Bausch+Lomb! Zapewniają one nie tylko doskonałe widzenie, ale także komfort przez cały dzień.

Zadaniem soczewek jest korekta wady wzroku. Jednak nawet wtedy, kiedy produkt spełnia swoją podstawową rolę, wciąż mogą zdarzać się chwile, kiedy nie widzisz tak dobrze, jak sobie życzysz. Jeśli na przykład doświadczasz:

• słabego kontrastu i nieostrego obrazu w kinie

• zjawiska olśnienia i efektu halo podczas prowadzenia samochodu nocą

• niewyraźnego widzenia w warunkach słabego oświetlenia, możesz sprawdzić w akcji nowe soczewki firmy Bausch+Lomb!

 

Co sprawia, że klienci tak wysoko oceniają nasz nowy produkt?

Doskonała jakość widzenia – Optyka wysokiej rozdzielczości High DefinitionTM sprawia, że zmniejsza się efekt halo, czyli poświata wokół źródeł światła oraz zjawisko olśnienia czyli odbicia światła, które mogą przyczyniać się do niewyraźnego widzenia, zwłaszcza w warunkach słabego oświetlenia.

Delikatność, którą odczuwasz przez cały dzień – nasze soczewki należą do najcieńszych soczewek dostępnych obecnie na rynku, dzięki temu zakładanie ich i noszenie jest niezwykle wygodne. Są pakowane w blistry napełnione nawilżającym roztworem, który poprawia komfort po aplikacji soczewki na oko a tym samym przynosi komfort użytkowania produktu przez cały dzień.

Komfort zdrowych, nawilżonych i dotlenionych oczu – tlen jest niezbędny dla zdrowia oczu. I właśnie dlatego soczewki kontaktowe PureVision® 2 HD zostały zaprojektowane w ten sposób, by umożliwić wysoką przepuszczalność tlenu podczas ich noszenia. Dzięki temu twoje oczy pozostają dotlenione i nieprzekrwione.

 

PureVision®2 HD to soczewki do wymiany miesięcznej, szczególnie polecane osobom, które spędzają dużo czasu przy ekranie komputerowym, kierowcom oraz nowym użytkownikom. Tryb noszenia dzienny, elastyczny i ciągły do 30 dni.

 

Informacje o firmie Bausch + Lomb

Misją firmy Bausch + Lomb jest powoływanie do życia wizjonerskich idei dotyczących zdrowia narządu wzroku. Podstawę działalności firmy stanowi segment soczewek kontaktowych i produktów do ich pielęgnacji, a także segment produktów do chirurgii gałki ocznej oraz segment farmaceutyków okulistycznych. Nazwa Bausch + Lomb jest jedną z najlepiej znanych i najbardziej szanowanych na świecie marek z branży ochrony zdrowia. Główna siedziba firmy, założonej w 1853 roku, mieści się w Rochester (stan Nowy Jork) w Stanach Zjednoczonych. Produkty firmy dostępne są w ponad 100 krajach. Więcej informacji o firmie można znaleźć na stronie internetowej www.bausch.com.