Dzięki tej promocji czas pracy twojego odkurzacza Philips znacznie się wydłuży

Odkurzacze bezprzewodowe są bardzo wygodne, ale w jednym ustępują tym tradycyjnym – nie da się z nich długo korzystać, bo ogranicza je pojemność baterii. Philips zorganizował świetną promocję, w ramach której dorzuca w prezencie dodatkowy akumulator do wybranego odkurzacza pionowego.
Dzięki tej promocji czas pracy twojego odkurzacza Philips znacznie się wydłuży

Kup odkurzacz Philips Aqua i odbierz fajne bonusy

Roboty odkurzające i bezprzewodowe odkurzacze pionowe mają to do siebie, że chociaż wygodne i pozbawione ograniczenia, jakim jest kabel, jednocześnie nie będą działać długo. Niezależnie od tego, w jak dużą baterię wyposaży je producent, ta w końcu się rozładuje. Kiedy korzystamy z najintensywniejszego trybu, stanie się to dość szybko, co w przypadku, gdy mamy dużą powierzchnię do sprzątnięcia, jest dość problematyczne. Musimy odłożyć urządzenie na ładowarkę i poczekać, aż ogniwo się naładuje – trochę kłopotliwe, prawda?

W przypadku odkurzaczy pionowych jest jeszcze opcja wymiany akumulatora na inny, ale trzeba go najpierw mieć. Zakup dodatkowego ogniwa wiąże się z dodatkowym kosztem. Philips przygotował więc promocję, w ramach której możemy otrzymać w gratisie dodatkowy akumulator, a zasady akcji są bardzo proste i w niczym nie różnią się chociażby od tego, co trzeba zrobić w przypadku promocji typu cashback.

Pierwszym krokiem jest zakup wybranego odkurzacza z serii Aqua. Do wyboru mamy dwie serie i łącznie pięć modeli:

  • Philips Aqua 7000: XC7057/01, XC7055/01, XC7053/01.
  • Philips Aqua 8000: XC8057/01, XC8055/01;

Następnie pozostaje nam już rejestracja zakupu na stronie sprzatnijprezent.pl, gdzie musimy podać nasze dane, dołączyć skan lub zdjęcie dowodu zakupu oraz zapisać się do newslettera. Promocja trwa do końca kwietnia lub do wyczerpania puli 800 sztuk baterii z ładowarką. Na rejestrację na stronie mamy 14 dni do daty zakupu, a po pozytywnym rozpatrzeniu naszego zgłoszenia Philips wyśle nam kurierem (w ciągu 90 dni) akumulator z ładowarką.

Okazuje się jednak, że to nie wszystko, bo w międzyczasie pojawiły się jeszcze dwie inne promocje, trwające znacznie dłużej (do 16 marca 2025 roku). Pierwsza wymaga rejestracji sprzętu na stronie philips.pl/welcome, za co producent da nam kod zniżkowy na zakup filtra do odkurzacza za symboliczną złotówkę – zakupu musimy dokonać na stronie producenta. W przypadku drugiego bonusu już nic nie trzeba robić, bo ta sama rejestracja wydłuży nam gwarancję na silnik odkurzacza do 5 lat, co również jest przydatnym prezentem.