Parowy piekarnik Samsunga kupisz teraz w świetnej promocji

Jeśli szukacie właśnie nowego piekarnika, zerknijcie na ofertę Samsunga, bo w jednym ze sklepów znajdziecie elektryczny piekarnik parowy Samsung NV7B4140VAS Natural Steam w naprawdę atrakcyjnej promocji. A do tego można też skorzystać z kilku innych okazji.
Parowy piekarnik Samsunga kupisz teraz w świetnej promocji

Piekarnik Samsung NV7B4140VAS został przede wszystkim wyposażony w technologię Natural Steam. Jest to opcja pieczenia parowego, która sprawia, że przygotowywane dania są chrupkie i jednocześnie soczyste – koniec z przesuszonym mięsem! Nie zabrakło tutaj termoobiegu, który dba o równomierne rozchodzenie się gorącego powietrza wewnątrz komory, co zapewnia optymalne warunki pieczenia. Do dyspozycji użytkownika jest 20 automatycznych programów, które pozwolą przyrządzić popularne potrawy. Wystarczy wybrać pozycję, na którą mamy ochotę, a urządzenie samo ustawi właściwą temperaturę, tryb oraz czas pieczenia.

Świetną sprawą jest czyszczenie katalityczne – specjalny wkład umieszczony przy tylnej ścianie pochłania i neutralizuje wydostający się z potraw tłuszcz, dzięki czemu piekarni jest dużo czystszy i to bez użycia środków chemicznych. Dla naszej wygody Samsung dodał prowadnice teleskopowe na jednym z poziomów, dzięki temu wkładanie i wyjmowanie potraw przebiega wygodniej i łatwiej. Parametry pieczenia ustawimy na przejrzystym panelu sterowania. Producent dodał tam dotykowe ikony dookoła białego ekranu LED oraz dwa pokrętła, by ułatwić na wybór trybu oraz temperatury.

Samsung wyposażył ten piekarnik w warte uwagi programy specjalne, takie jak:

  • Rozmrażanie – skraca czas przygotowywania posiłku, a przebieg rozmrażania może być różny zależnie od rodzaju i ilości mrożonek.
  • Podgrzewanie talerzy – ta opcja pozwala nam na spowolnienie stygnięcia potraw poprzez podgrzanie talerzy i naczyń żaroodpornych, na których będziemy je podawać.
  • Podtrzymywanie ciepła potraw – przydatna opcja, gdy jeden z członków rodziny wraca później i chcemy podtrzymać ciepło upieczonych potraw.

Oczywiście nie brakuje tutaj możliwości kontrolowania i sterowania z dowolnego miejsca z poziomu aplikacji SmartThings Coking, gdzie znajdziemy też przepisy dostosowane do naszej diety i preferencji kulinarnych, funkcję planowania menu czy tworzenia list zakupowych. Piekarnik ma pojemność 76 litrów i wymiary: szerokość 59.5 cm, wysokość 59.6 cm oraz głębokość 57 cm.  Jego klasa energetyczna to A+.

W sklepie RTV Euro AGD kupimy teraz ten model w bardzo atrakcyjnej promocji, ale trzeba się spieszyć – do 16 kwietnia z kodem RONM05160424C zapłacimy za piekarnik Samsung NV7B4140VAS 1299 złotych. Przy okazji można też zyskać kod rabatowy 100 złotych na kolejne zakupy, a jeśli macie do kupienia więcej urządzeń, możecie skorzystać z oferty drugi tańszy produkt 33% taniej lub piąty produkt za 1 zł.