Plus na Kartę świętuje ćwierćwiecze. Z tej okazji operator przygotował niespodziankę

Jak ten czas leci! Od czasu wprowadzenia w Plusie usługi telefonu na kartę minęło już 25 lat. By uczcić tę rocznicę, operator postanowił przygotować prezent dla swoich klientów – pakiet dodatkowych gigabajtów, który można wykorzystać w dowolny sposób, np. do przetestowania nowego rozwiązania, jakim jest sieć 5G Ultra, czyli jeszcze szybsza sieć nowej generacji.
Plus na Kartę świętuje ćwierćwiecze. Z tej okazji operator przygotował niespodziankę

Plus świętuje 25. urodziny oferty na kartę

Usługa telefonu na kartę w sieci Plus została wprowadzona 1998 roku. Dzięki niej klienci nie musieli już wiązać się żadnymi umowami abonamentowymi, by dzwonić i wysyłać wiadomości. Z czasem takie rozwiązanie stało się coraz popularniejsze i wraz z rozwojem technologii, doszła do tego jeszcze obsługa internetu. Jednak nadal bez żadnych umów i zobowiązań. Jak pochwalił się Plus, klienci oferty na kartę zdecydowanie najbardziej lubią rozmawiać przez telefon. Świadczy o tym fakt, że tylko w zeszłym roku wydzwonili 2 360 000 000 minut, a w majowy weekend rekordzista prowadził rozmowy przez prawie 100 godzin! Dowiedzieliśmy się też, że w ubiegłym roku wysłano 670 000 000 SMS-ów i wykorzystano 83 PB danych (czyli 87 000 000 GB). Te liczby naprawdę robią wrażenie i pokazują, jak aktywni są użytkownicy opcji Plus na Kartę.

Dlatego z okazji dwudziestopięciolecia oferty na kartę Plus rozdaje darmowe gigabajty, które klienci mogą swobodnie wykorzystać, w jaki sposób chcą. By otrzymać prezent w postaci 25 GB, należy do 18 czerwca wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 80225 o treści URODZINY. Pakiet ważny jest 30 dni.

To świetna okazja, by przetestować najnowsze rozwiązanie operatora, jakim jest 5G Ultra. To dostępny bezpłatnie jeszcze szybszy internet nowej generacji, z którego mogą korzystać posiadacze ofert Plus Abonament, Plus dla Firm, Plus Mix, Plus na kartę, Plus Internet, Plush ABO oraz Plush na kartę. 5G ultra oferuje pobieranie z maksymalną prędkością do 1 Gb/s, co udało się uzyskać dzięki agregacji 3 pasm – dwóch w technologii 5G (2600 MHz i 2100 MHz) oraz warstwy 4G (1800 MHz). Dostępność nowego rozwiązania jest jeszcze ograniczona (listę miast znajdziecie tutaj), ale z czasem Plus będzie rozszerzał zasięg, by coraz więcej osób mogło korzystać z jeszcze szybszego internetu mobilnego.