Plus tnie ceny abonamentów. Można zaoszczędzić nawet 480 złotych

Kto z nas nie lubi promocji? Plus doskonale wie, czego oczekujemy i dlatego ruszył z kolejną obniżką i tym razem nie dotyczy to cen urządzeń, a samych abonamentów. W grę wchodzi spora oszczędność sięgająca nawet 480 zł.
Plus tnie ceny abonamentów. Można zaoszczędzić nawet 480 złotych

Tańszy abonament w sieci Plus

Zielony operator obniżył cenę abonamentu L, za który normalnie musimy płacić 79 złotych miesięcznie. W ramach promocji miesięczny koszt zmniejsza nam się do 69 złotych (z rabatami) przez 12 lub 24 miesiące. W ramach umowy dostajemy to samo, co zwykle, czyli nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a do tego 120 GB danych, by w pełni cieszyć się korzystaniem z internetu 5G w Plusie i móc sprawdzić też nowość operatora, czyli 5G Ultra. Promocja obowiązuje przez maksymalnie 24 miesiące, więc jeśli nie przedłużycie umowy lub jej nie wypowiecie, będziecie płacić 89 zł miesięcznie. Warto również wspomnieć, że przy abonamencie klienci dostają też darmowy dostęp do platformy Disney+ przez cały rok (po upływie 12 miesięcy naliczane są standardowe opłaty 28 zł/mies.).

To jeszcze nie wszystko, bo Plus obniżył też ceny Abonamentu Rodzinnego, więc to idealna okazja, żeby do jednej umowy dobrać kolejną dla członka rodziny lub kogoś bliskiego. W takim przypadku za abonament L zapłacimy 39 złotych miesięcznie (zamiast 49 zł). Oczywiście w ramach tej oferty dostajemy to wszystko, co w standardowej L-ce, czyli nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz 120 GB internetu.

Z promocji na rodzinny abonament mogą skorzystać nie tylko osoby przenoszące numer do Plusa, ale też obecni i nowi klienci, którzy przechodzą z oferty Plus MIX lub z oferty Plus na Kartę z co najmniej trzydziestodniowym stażem. Wszystko brzmi pięknie, jednak jest tutaj pewien haczyk. Otóż w przypadku obniżki na abonament rodzinny, skorzystać można z niej przez 2 lata tylko wtedy, gdy zakupimy dodatkowo smartfon. Wówczas, łącząc dwa abonamenty L w Abonamencie Rodzinnym, możemy zaoszczędzić łącznie do 480 zł podczas trwania umów.