Plus rozdaje gigabajty. Podwójny pakiet na początek w ofercie na kartę

Zaczęły się wakacje, a więc mamy teraz więcej czasu na rozrywkę – oglądanie seriali, granie w gry czy czatowanie ze znajomymi. Trudno to jednak robić, gdy ciągle brakuje nam internetu. Dlatego nowi użytkownicy oferty Plus na kartę mogą skorzystać z dodatkowej paczki gigabajtów na start.
Plus rozdaje gigabajty. Podwójny pakiet na początek w ofercie na kartę

2 razy więcej internetu na początek w Plus na Kartę

Od 29 czerwca nowi użytkownicy oferty Plus na Kartę dostaną podwojony powitalny pakiet gigabajtów. To idealna oferta na wakacje, bo zamiast 200 GB otrzymujemy na start aż 400! Oferta dotyczy tylko osób, które kupią nowy starter i w ciągu 30 dni od aktywacji:

  • doładują konto za minimum 10 zł,
  • wyślą SMS o treści ZGODA pod numer 80087.

Warto zaznaczyć, że doładowanie nie przepada, więc można te środki wykorzystać w dowolny sposób – na inny pakiet, połączenia czy SMS-y. Pamiętajcie też, że na zużycie pakietu macie tylko 30 dni, a po tym czasie gigabajty niestety przepadną. Wysłanie SMS-a w celu otrzymania podwójnego pakietu powitalnego jest również równoznaczne z wyrażeniem zgód na komunikację marketingową.

Taka paczka internetu da możliwość swobodnego oglądanie seriali czy filmów, przy okazji wypróbowując szeroko chwaloną sieć 5G Plusa. Zielony operator jest na tym polu niekwestionowanym liderem, zapewniając użytkownikom najlepsze parametry pobierania danych spośród wszystkich sieci internetu mobilnego w naszym kraju. Według Speedtest.pl prędkość pobierania w sieci 5G Plusa jest ponad trzykrotnie wyższa niż średnie prędkości pobierania z wykorzystaniem technologii LTE oraz niemal dwukrotnie wyższa niż prędkość ściągania danych w sieciach 5G innych operatorów. Z takimi możliwościami nie trzeba się martwić o kiepską jakość wideo, opóźnienia podczas gier czy kontaktu ze znajomymi.

To jednak nie wszystkie prezenty od Plusa, bo do końca sierpnia można jeszcze skorzystać z promocji Miesiąc za darmo na start, dzięki której w pierwszym miesiącu po aktywacji startera można otrzymać w prezencie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich oraz pakiet 100 GB.

Chcąc skorzystać z promocji należy wysłać bezpłatny SMS o treści MIESIAC pod numer 80099. Podobnie jak w poprzednim przypadku i tutaj konieczne jest jeszcze pojedyncze doładowanie za minimum 10 zł.