Plus startuje z konkursem dla członków Klubu Kibica. Do wygrania świetne nagrody

Wielkimi krokami zbliżamy się do rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich. Plus, jako dumny sponsor Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski, skutecznie podgrzewa atmosferę przed tym wydarzeniem, organizując coraz to nowe akcje promocyjne w ramach Klubu Kibica. Teraz z kolei zarejestrowani w nim członkowie będą mogli wziąć udział w konkursie.
Plus startuje z konkursem dla członków Klubu Kibica. Do wygrania świetne nagrody

„Sportowe love” w Klubie Kibica – Plus startuje z konkursem

 Podczas nadchodzących Igrzysk będziemy kibicować naszym reprezentantom w walce o wygraną, ale Plus chce, byśmy w oczekiwaniu na rozpoczęcie tego wydarzenia, też mogli coś wybrać. Stąd właśnie, w ramach trzeciej odsłony promocji przygotowanej dla członków Klubu Kibica, zielony operator wystartował z konkursem o nazwie „Sportowe love”. Do wygrania są naprawdę świetne nagrody, bo zgarnąć może urządzenia z serii Galaxy, których fundatorem jest Samsung.

By wziąć udział w konkursie, należy najpierw wejść na stronę plus.pl/klub, gdzie znajdziemy specjalny formularz konkursowy, za pomocą którego należy odpowiedzieć na pytanie – Jaka jest Twoja ulubiona dyscyplina sportowa i dlaczego? Jak widzicie, jest to akcja mająca pobudzić naszą kreatywność. Organizator spośród zgłoszeń wybierze trzech laureatów, którzy udzielą odpowiedzi najbardziej zachęcającej do uprawiania wskazanej dyscypliny sportowej. Warto nad tym trochę pomyśleć, bo pierwsze trzy miejsca zostaną nagrodzone odpowiednio:

  • Samsung Galaxy S24 Ultra 256GB,
  • Samsung Galaxy Watch6 classic 47mm BT,
  • Samsung Galaxy Buds2 Pro.             

Dodatkowo wyróżnione zostaną 3 osoby, które otrzymają komplet rakietek plażowych.

Pamiętajcie jednak, że przygotowywane przez Plusa atrakcje w ramach Klubu Kibica dostępne są tylko dla jego członków. Na szczęście dołączenie nie jest wcale takie trudne i nawet się opłaca. Do Klubu w każdej chwili mogą zapisać się klienci Plusa i Plusha, a wszystkie informacje o tym, jak to zrobić, znajdziecie tutaj plus.pl/klub. Natomiast nowi członkowie na start dostaną pakiet 25 GB z dostępem do szybkiej sieci 5G/5G Ultra, a potem będą już mogli korzystać ze wszystkich przygotowywanych przez operatora niespodzianek.

Już od ponad 30 lat Grupa Polsat Plus wspiera promocyjnie i finansowo polski sport, a Plus od ponad ćwierćwiecza sponsoruje Polską Siatkówkę, a nasze reprezentacje siatkarek i siatkarzy również będą walczyć o medale w Paryżu. Warto też wiedzieć, że w ostatnich miesiącach grupa została również Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski, dzięki czemu będzie wspierać polskich sportowców m.in. podczas Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024 oraz XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan-Cortina 2026.