Plus Światłowód dociera już do ponad jednej trzeciej mieszkańców Polski

Plus rozszerza dostępność swojego internetu stacjonarnego Plus Światłowód o kolejne lokalizacje. Dzięki temu zielony operator może pochwalić się imponującym wynikiem, bo z jego oferty może już skorzystać około 13 milionów mieszkańców naszego kraju.
Plus Światłowód dociera już do ponad jednej trzeciej mieszkańców Polski

Dostępność internetu stacjonarnego Plus Światłowód została poszerzona o lokalizacje, w których znajduje się infrastruktura operatora Światłowód Inwestycje

Dołączenie nowej infrastruktury Plus Światłowód jest teraz dostępny dla ponad miliona nowych punktów adresowych. W efekcie w zasięgu jest już około 5,4 miliona domów i mieszkań, czyli niemalże 13 milionów osób w Polsce we wszystkich województwach. Nowe lokalizacje pojawiły się teraz m.in. w Warszawie, Łodzi, Trójmieście, Szczecinie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, ale także w wielu mniejszych miastach i miejscowościach takich jak Nowy Targ, Skierniewice czy Lubin.

Decydując się na skorzystanie z oferty internetu stacjonarnego Plusa (infrastruktura Światłowód Inwestycje/POPC) klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty i nawet 40 zł zniżki miesięcznie. Koszt opcji Plus Światłowód S (do 300 Mb/s) z umową na 12 miesięcy dostępny jest już za 45 zł/mies. przy dokupieniu lub przedłużeniu oferty telewizyjnej Polsat Box za min. 30 zł/mies. lub abonamentu głosowego Plus za min. 59 zł/mies. W przypadku osób, które nie chcą dodatkowych abonamentów, miesięczny koszt wynosi 75 zł.

Natomiast klienci Plusa i Polsat Box, którzy wybiorą ofertę Plus Światłowód, korzystając z infrastruktury sieciowej Netii, miesięczny koszt dostępu do internetu stacjonarnego z łączem o prędkości do 300 Mb/s (Plus Światłowód S) wyniesie jedynie 19 zł/mies. By korzystać z tej obniżki, również konieczne jest dokupienie albo przedłużenie umowy telewizyjnej Polsat Box za min. 30 zł/mies. lub głosowej Plusa za min. 59 zł/mies. Poza promocją miesięczny koszt oferty wynosi 49 zł.

Dla wszystkich powyższych abonamentów dopłata do oferty Plus Światłowód M (do 600 Mb/s) wynosi 10 zł/mies., a do Plus Światłowód L (do 1 Gb/s) – 20 zł/mies. W cenie abonamentu jest też router stacjonarny oraz karta SIM z pakietem 5 GB do wykorzystania na telefonie lub tablecie. Należy też pamiętać, że obowiązuje jednorazowa opłata aktywacyjna: 79 zł w przypadku mieszkań i 259 zł przy zabudowie jednorodzinnej.

Jest też jeszcze jeden bonus – roczny darmowy dostęp do Disney+. Po upływie 12 miesięcy opłata za platformę wynosi 28,99 zł/miesięcznie.