Plus wprowadza kolejne specjalne oferty do Klubu Kibica

Tak jak zapowiadaliśmy wcześniej, stworzony przez sieć Plus Klub Kibica, podgrzewający atmosferę przed Igrzyskami Olimpijskimi w Paryżu, oferuje teraz kolejną nowośc. Tym razem go zgarnięcia są vouchery na zakupy w sklepach stacjonarnych operatora.
Plus wprowadza kolejne specjalne oferty do Klubu Kibica

Kolejne nowości w Klubie Kibica. Do zgarnięcia vouchery na zakupy w Plusie

Już od ponad 30 lat Grupa Polsat Plus wspiera promocyjnie i finansowo polski sport, a Plus od ponad ćwierćwiecza sponsoruje Polską Siatkówkę, a nasze reprezentacje siatkarek i siatkarzy również będą walczyć o medale w Paryżu. Warto też wiedzieć, że w ostatnich miesiącach grupa została również Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski, dzięki czemu będzie wspierać polskich sportowców m.in. podczas Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024 oraz XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan-Cortina 2026.

Pod koniec kwietnia zielony operator uruchomił zapowiadany wcześniej Klub Kibica. Jest to dedykowana platforma, na której cyklicznie pojawiają się specjalne oferty związane ze sportowymi zmaganiami podczas nadchodzących Igrzysk. Skierowane są one oczywiście do klientów Plusa i Plusha. Warto więc obserwować tę platformę, by nie umknęły nam żadne niespodzianki, bo jak zapowiedział operator, w czasie poprzedzającym rozpoczęcie rywalizacji Polaków w Paryżu i w podczas zmagań olimpijczyków udostępniane będą kolejne atrakcje, bonusy i niespodzianki.

Teraz nadszedł czas na drugą odsłonę promocji, w ramach której dla zarejestrowanych w Klubie Kibica użytkowników przygotowano vouchery o wartości 100 złotych. Wykorzystać je można w Plusie na dowolnie wybrane urządzenie, które może okazać się przydatne podczas kibicowania i oglądania zmagań Olimpijskiej Reprezentacji Polski. W ofercie operatora znajdziemy smartfony, routery, a także hulajnogi elektryczne, tablety, smartwatche czy telewizory, na których będzie można oglądać sportowe zmagania.

Należy się jednak spieszyć, bo voucher można otrzymać wysyłając bezpłatny SMS o treści 100 na numer 80724, ale tylko w dniach 20-21 maja. Na wykorzystanie zniżki mamy natomiast 14 dni od momentu jej otrzymania.

Pamiętajcie też, że w każdej chwili, jeśli jesteście klientami indywidualnymi Plusa oraz Plusha, możecie dołączyć do Klubu Kibica. W ramach prezentu powitalnego dostaniecie 25 GB internetu, który będzie ważny przez 30 dni (w przypadku ofert na kartę i MIX) lub do końca bieżącego okresu rozliczeniowego (dla klientów abonamentowych). Z pakietu będzie można korzystać po otrzymaniu SMS-a z potwierdzeniem aktywacji.

Aby dołączyć do Klubu Kibica i cieszyć się dedykowanymi promocjami należy wysłać bezpłatny SMS z hasłem: KIBICUJE na numer 80724.

Więcej szczegółów nt. Klubu Kibica można znaleźć na stronie internetowej: plus.pl/klub.